"לא ייתכן ששידורי התאגיד ישמשו כבמה לסגירת חשבונות"

בש"ס שלחו את ח"כ מלכיאלי להגן על דרעי, לאחר שהותקף אמש הן בפרשת התאגיד, והן לאחר הפרסום של מוטי גילת על כיוון המשטרה להגיש נגדו כתב אישום

ח"כ מיכאל מלכיאלי מש"ס, הוציא הבוקר הודעה התומכת ביו"ר ש"ס אריה דרעי, לאחר ההתקפות נגדו ביממה האחרונה, כשניסה שוב להעלות לדיון את ביטול תאגיד השידור הציבורי "כאן". "אם היתה צריכה להיות הוכחה נוספת למניעים הזרים, האישיים והלא עניינים שבו פועל תאגיד השידור הציבורי, הגיע ביממה האחרונה מסע הנקמה שמנהל התאגיד נגד השר אריה דרעי והוכיח זאת", דברי מלכיאלי.

השר דרעי הציע אתמול (יום א׳), בישיבת ראשי הקואילציה לסגור את תחנת הטלוויזיה ערוץ 1 הפועלת במסגרת התאגיד כדי לחסוך 700 מיליון שקלים שהמדינה נאלצת לשלם למימון התאגיד.

דרעי הסביר בישיבה כי בתחילת חודש נובמבר, בעוד כשלושה שבועות, יפוצל ערוץ 2, יתווסף ערוץ טלויזיה נוסף פתוח ולכן אין סיבה שמשלם המיסים יממן ב-700 מיליון שקלים את ערוץ 1.

מלכיאלי: "כמה שעות לאחר פירסום דבריו של השר דרעי, אמש במהדורה המרכזית של ערוץ 1, התייצב מרדכי גילת שמנהל מרדף אובססיבי שנמשך עשרות שנים נגד השר דרעי, ו'בישר' לצופים כי בקרוב יוגש כתב אישום נגד השר דרעי, רעייתו ואחיו. הידיעה שודרה במהלך הערב והבוקר גם בשידור הטלוויזיה וגם הרדיו של התאגיד תוך שגילת, מגדף ומשמיץ קשות את דרעי.

"מדובר ברשות שידור ציבורית שכאמור ממומנת על חשבון משלם המיסים בסך 700 מיליון שקלים. זו לא תחנת טלויזיה ורדיו פרטיים. לא יעלה על הדעת ששידורי תחנה ציבורית ישמשו במה לנקמה וסגירת חשבונות עם נבחר ציבור, שר בממשלה ויו"ר מפלגה, שמעלה הצעה שאינה מוצאת חן בעיני עובדי התאגיד.

"לא לשם כך הוקם תאגיד השידור הציבורי. ולכן הדרישה לפעול לסגירתו של התאגיד מקבלת היום משנה תוקף".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רבי אריה לך הביתה אתה לא רצוי

  כמה ביישת את הספרדים,לא די????????

  רמי |
  הגב
 2. מלכיאלי פודל אומלל שיטוס משס כמו גואטה התועבה

  דרעי ויצחק יוסף מחסלים את שס בצורה הכי טובה

  שלומי |
  הגב