לא כולם תומכים בחמאס: "איפה חאלד משעל? איפה אבו מאזן?"(וידאו)

הטלוויזיה המצרית הצליחה לתעד ויכוח שהשמיע קולות אחרים. אישה פלסטינית תועדה כשהיא שואלת: "כל בני העם הפלסטיני שנהרגים הם לא מחמאס. כמה אנשים מחמאס נהרגו? איפה חאלד משעל ? איפה הוא? הילדים שלו לומדים בחו"ל, איפה אבו מאזן?".

 

האם התקשורת הערבית עיוורת למעשי חמאס? לפעמים ניתן לחשוב כי בעולם הערבי לא ניתן לשמוע קולות המתנגדים לארגון החמאס של ארגון הטרר. לפעמים, זה אכן קורה. היום (ב') נשמע בקהיר דו שיח  שהתקיים על רקע הפגנה פרו-פלסטינית בה השתתפו מאות בני אדם

הטלוויזיה המצרית הצליחה לתעד ויכוח שהשמיע קולות אחרים.  אישה פלסטינית תועדה כשהיא שואלת: "כל בני העם הפלסטיני שנהרגים הם לא מחמאס. כמה אנשים מחמאס נהרגו? איפה חאלד משעל ? איפה הוא? הילדים שלו לומדים בחו"ל, איפה אבו מאזן?".

ברשת "אל-פרעין" המצרית המגיש השנוי במחלוקת טאופיק טיקאשה אמר בשידור כי "הדמעות הנשפכות על אדמת עזה, מי גרם להן? האם זו ישראל שפתחה בירי או האם אלו שחטפו שלושה ישראלים בפעולת התגרות שמטרתה הייתה לדחוף את ישראל להכות את אלו שחיים בשלווה, ולהכות בשוחרי שהשלום ובאזרחים חסרי ההגנה בעם הפלסטיני. מי התחיל? ישראל או חמאס? על המתחיל לשאת באחריות למעשים שלו".

"הם אומרים שיש להם 25 אלף לוחמים", המשיך טיקשה להתריס. "הם צריכים לשלם בחייהם במלחמה. בפועל הם יורים רקטות ולא מבצעים לוחמה יבשתית, למה? הם לא פולשים פלישה קרקעית לשטחה של ישראל, הם נוהגים כמו כלבים הקשורים בשרשרת בבית אדונם, הם נובחים מאחורי הגדר, אבל ברגע שמשחררים את הכלב – הוא מפחד לצאת מפתח הבית".

צפו בוידאו באדיבות רשת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בבקשה בבקשה בבקשה אם אפשר להוריד את התמונה המזעזעת מהכותרת
  תודה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה אכן אחד המטרות החשובות של הקריאה לפינוי האזרחים מצפון הרצועה – כדי שיתחלו למאוס בנהגת חמאס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב