"לא מאמין שהמפלגות החרדיות מתייעצות עם גדו"י" (הקלטה)

דיין ביה"ד הגדול זועם על פסיקת בג"ץ, מבקר את התנהלות המפלגות החרדיות, קורא לעצרת מחאה ותוקף את בני רבינוביץ'. האזינו לראיון המלא והסוער {הרב ציון בוארון:}

הדיין הגאון הרב ציון בוארון התייחס הבוקר בראיון לתוכנית 'ישר ולעניין' עם יקי אדמקר ודודי שוומנפלד ברדיו 'קול ברמה' להחלטה לאפשר לרפורמים לטבול במקוואות של המועצות הדתיות לצורך גיור "אני חושב שזה לא מתחיל בבג"צ, בג"צ עם כל הכבוד שטוען שהוא עצמאי הוא כפוף לממשלה. אם בג"צ החליט כך, הוא קיבל הוראה מלמעלה אין ספק בכך, לצערנו המפלגות החרדיות לא עושות מאומה בנושא"

"הם מטפלים בענייני רווחה למרות שזה מבורך בפני עצמו, לא לשם זה הם הוקמו ונוסדו. אגודת ישראל נוסדה על ידי גדולי הרבנים והאדמורי"ם במטרה אחת ויחידה לשמור ולהגן בענייני דת, אותו דבר ש"ס הוקמה על ידי מרן עליו השלום להרבות כבוד התורה ולעמוד נגד תופעות כאלה, אין מי שיעמוד כיום – מנפנפים בענייני רווחה וכספים אבל לא מדברים מאומה בעניין בלימת הרפורמים שכל יום זה הולך ומתפשט להקצות להם מקום מיוחד בכותל המערבי מעורב גברים ונשים. זה שהצביעו נגד זו לא חכמה החכמה לפעול והם יודעים איך לפעול"

האזינו לראיון המלא (באדיבות 'קול ברמה')

עוד הוסיף הרב בוארון "אני לא מאמין שהם מתייעצים, הם עושים מה שבא להם ככה נראה לי, לצערנו זה המצב. המפלגות הדתיות אמורות לעסוק בענייני דת לא בענייני רווחה. לא לשם כך הם הוקמו"

לדברי הרב בוארון "קודם כל האחריות רובצת על גבם של המפלגות החרדיות. לדעתי צריך לעשות הפגנה של מליונים נגד התופעות האלה. כמו שהיה בעבר הפגנה גדולה נגד הבג"צ, צריך לעשות נגד הממשלה עכשיו לא נגד הבג"צ. האחריות היא רק על הפוליטיקאים"

בהמשך תקף הרב בוארון את העיתון 'יתד נאמן' על הבמה שהם נותנים למתקפות של בני רבינוביץ כנגד הרב עמאר: "בני רבינוביץ הוא מוכר לי כבר, בעל חוצפה מיוחדת המלחמה שלו נגד הרב עמאר לא מהיום, עוד לפני 25 שנה שהופיע לדיון בפני הרב עמאר בבית הדין בבאר שבע. חבל שיתד נאמן נותן לו את הבמה הזאת לדבר נגד גדולי הרבנים, הוא גם השתלח בעבר נגד הרב זלמן נחמיה גולדבר, והרב פישר מישיבת עטרי, חבל שהעיתון יתד נאמן נותן לו את הבמה הזאת הם צריכים ללמוד מעיתון המודיע שלא היו עושים כזה דבר. מאוד מצער שהעיתון המכובד יתד נאמן נותן במה לאנשים ריקים ופוחזים"

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. סוף סוף קם ת״ח ואומר בגלוי ובלי פחד את מה שכולם יודעים ומפחדים להגיד, הרב בוארון מפתיע אותי אולי זה המנהיג הבא?

    אמת |
    הגב