"לא מאמינים שהשב"כ תפס את המציתים" (וידאו)

כלי התקשורת ממתינים בדריכות להסרת צו איסור הפרסום שקשורה ככל הנראה לפרשת הצתת בית משפחת דוואבשה שבכפר דומא, במשפחה מקווים שההתפתחות בחקירת פרשת הטרור היהודי נוגעת אליהם אך מטילים ספק ביכולת השב"כ לעשות צדק בפרשה ולהביא את המציתים לדין. { אוהד חמו בדומא}

הפרשה שמסעירה את המדינה: בשעה שכלי התקשורת ממתינים בדריכות להסרת צו איסור הפרסום שקשורה ככל הנראה  לפרשת הצתת  בית משפחת דוואבשה שבכפר דומא, במשפחה  מקווים שההתפתחות בחקירת פרשת הטרור היהודי נוגעת אליהם.

הערב פרסם משה נוסבואם כתב חדשות 2 כי "למרות האופטמיות בהתקדמות החקירה היא רחוקה מסיום".

למרות הדיווחים בתקשורת,  בכפר מביעים ספק שמערכת אכיפת החוק הישראלית תעשה צדק עם בני המשפחה.
לקראת הסרת צו איסור הפרסום על הפרשה החמורה,  הגיע היום אוהד חמו כתב ערוץ 2 לבית המשפחה "קשה לי להיכנס לבית המשפחה", סיפר חוסיין שאיבד את בתו, חתנו ונכדו בהצתה. "לפני שבע שנים הכנסתי את הבת שלי לפה כשהיתה כלה, ועכשיו הוצאתי אותה מתה. אני חלש, כי אני לא יכול לנקום בבחור שעשה את הדבר הזה. אני רוצה שיתפסו אותו – אבל מה יעשו לו? ישימו אותו בבית הסוהר למשרך 20-30 שנה? מה זה ייתן לי? הוא חי והוא בריא. אם רוצים שייתנו לי אותו – ואני אסתדר איתו. הייתי שורף אותו".

זכריא סדא, תחקירן בארגון "רבנים לזכויות אדם" שביקר בבית המשפחה מצטרף אף הוא לדברים: "זה עצוב להיכנס ולראות הכל נשאר כמו חלב תינוק והתרופות שלו. משפחה שלמה הלכה בדם קר".

 

למרות ההתפתחות המשמעותית בחקירת "פרשת הטרור היהודי",.הם מתקשים להאמין שאכן השבכ יתפוס את המציתים "אני לא מאמינה שהישראלים רוצים לתפוס את הרוצחים ולהביא אותם לבית המשפט", אמרה סוהא דוואבשה, אמו של אב המשפחה. "הם מדברים, אבל לא עושים. הלב שלי יירגע רק כשהרוצח של הבן שלי ימות".

"גם אם יתפסו את הרוצחים, אנחנו לא נסמוך כמשפחה על מערכת המשפט הישראלית כי ישחררו אותם, בשל חוסר שפיות או כי הם קטינים", הבהיר נאסר דוואבשה, אחיו של אב המשפחה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חס וחלילה שהממשלה השמאלנאצית הזאת תפעל פעם אחת נגד ערבים שמציתים בתי יהודים – רק לעשות את ההפך לכאורה הם יודעים.

  אוראור |
  הגב
 2. שכחתם את רוצחי משפחת פוגל ?!

  במקום להרוג אותם בסכינים, שמו אותם בכלא!

  ערוץ 2 השמאלנים!

  אלי |
  הגב