לא ממתין לגפני: רוזנטל משיק קמפיין

רוזנטל ראש מועצת קריית יערים, השיק את הבחירות שלו – "זו הקדנציה האחרונה שלי"

אמש קיים הרב רוזנטל ישיבת היערכות ראשונה לקראת פתיחת מערכת הבחירות ביישוב קריית יערים.

כזכור, בשבועות האחרונים קיבל הרב רוזנטל את תמיכתו של יו"ר "דגל התורה" הרב משה גפני שהודיע לו כי במידה ויחליט להתמודד לא תריץ המפלגה שום מועמד אחר כנגדו.

בישיבה השתתפו מספר מצומצם של פעילים מרכזיים בראשות הרב צבי וולקן יו"ר סניף "דגל התורה" בקרית יערים שקיבל על עצמו את ניהול מטה הבחירות של הרב רוזנטל ואשר אמורים יחדיו להוביל את הפעילות בחודשים הבאים.

כינוס הפעילים נקבע זמן קצר לאחר קבלת תוצאות סקר מקיף שבוצע במשך מספר ימים בישוב ופולח על ידי מכון הסקרים "אסקריא" בראשות ד"ר גדי און, בו עולה כי ראש המועצה הרב אברהם רוזנטל זוכה לתמיכה רבה ומוביל בפער ניכר על כל יריביו ואת אי שביעות רצון התושבים מהבאת גורם חיצוני לראשות הישוב, בנוסף, גם אותו מיעוט אשר טען כי איננו חפץ בהמשך כהונתו הביע תמיכה במידה והרב רוזנטל יתמודד לצד אנשי עשיה צעירים מתושבי הישוב.

בפתח דבריו הדגיש הרב רוזנטל כי זו הקדנציה האחרונה בה הוא מעמיד את עצמו לתפקיד וכי יפעל למען הכנסת כוחות רעננים וצעירים מתושבי המקום למועצה וכבר במהלך הקדנציה ידאג להעביר בצורה מקצועית ומסודרת את המושכות לצעירי התנועה אשר יוכלו להמשיך ולהפריח את הישוב.

הרב רוזנטל המשמש כראש המועצה כמעט מעת ייסוד היישוב, ביקש להתמקד בקמפיין חיובי ולהדגיש את הישגי המועצה בראשותו בפיתוח המקום, בהבאת ציבור איכותי תוך שמירה בלתי מתפשרת על איכות החיים ופיתוח התשתיות.
הוא ביקש להעביר מסר של שלום ואחדות ולהימנע ככל האפשר בימים אלו להיגרר להשמצות והלבנות פנים ושאר דברים שליליים. כאשר הוא מדגיש כי במשך עשרים שנה פעל תמיד לפי הוראות גדולי ישראל ורבני היישוב ועל כך גאוותו.

בסיום הישיבה סוכם כי במהלך השבועות הקרובים יעלה הרב רוזנטל לבתיהם של גדולי ישראל לבקש את ברכת הדרך ולהתברך לקראת השנה החדשה. כמו כן תיעשה עבודת צוות על מנת ללמוד מקרוב את צרכי הקהילות, בקשותיהם ושיבוץ נציגיהם במועצה המקומית.

בסוף דבריו הודה הרב רוזנטל לכלל התושבים על האמון הרב בבחינת "מודה על העבר ומתפלל על העתיד" ושב והודה להנהלת התנועה והעומד בראשה הרב משה גפני על תמיכתם ועזרתם לאורך כל הדרך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.