לא מתפשרים ועדיין חוסכים – הדור הבא של קניית כלי עבודה

כולנו אוהבים להיות צרכנים חכמים, מה שמביא אותנו להשוות מחירים ולעשות שלל בדיקות מקדימות טרם אנו רוכשים מוצר מסוים. לצד האהבה הגדולה שלנו לקניות, יש לנו גם ערך לכסף וברור לנו שבעת שנוכל לחסוך סכום כסף מסוים בעת הרכישות שלנו, הרי שנוכל להוציאו על רכישות נוספות אשר יש לנו בהן צורך. כחלק מהיותנו צרכנים חכמים, למדנו מספר שיטות שבעזרתן נוכל לחסוך כסף: אנחנו ממתינים לעונות הסיילים על מנת לרכוש בגדים יוקרתיים, מבצעים רכישות באינטרנט וכך חוסכים עלויות שמעבר לעלות המוצר ואפילו מבקשים מחברים שירכשו עבורנו בנסיעתם לחו"ל. מה שלא כולם יודעים הוא כי אחת הדרכים לחסוך כסף בקניות שלנו היא דווקא דרך שיטת מ"המפעל לצרכן".

 

מה כל כך מיוחד בשירות שכזה?

בעת שאנו רוכשים מוצר אנחנו לא משלמים רק על עלות היצור שלו, אלא מסתבר שאל עלות היצור מתווספות עלויות נוספות המצטרפות לשווי האמיתי של המוצר – כך שלבסוף אנחנו משלמים ביוקר. החזון שלנו כחברה הוא להנגיש את קולקציית המוצרים שלנו באותה האיכות לה אתם מצפים בעלות נמוכה. נדמה כי הרפורמות השונות בישראל בתחומי הסלולאר והמזון חולשות כעת על תחומים נוספים ואנחנו שמחים להיות סוג של חלוצים בתחום. כאן בארץ אנחנו מעצבים את המוצרים השונים שלנו בעזרת שורה של מהנדסים מקצועיים. לאחר הייצור הראשוני אנחנו מקבלים את תו התקן הישראלי אשר מתיר לנו לייצר כמויות נוספות וכך אנחנו למעשה מנגישים לקהל הלקוחות את המוצרים באיכות הגבוהה ביותר עם העלות הנמוכה ביותר. שיטת העבודה שלנו מאפשרת לנו לחסוך בעלויות נוספות של תיווכים שונים וכך אתם יוצאים נסקרים.

 

אילו מוצרים אנו מציעים?

אחד המוצרים השכיחים ביותר כיום בבתים הם המגהצים. כולנו מודעים לכך שעל מנת לרכוש מגהץ איכותי אנחנו צריכים להיפרד ממאות רבות ולפעמים מאלפי שקלים. כאנשים בוגרים יש לנו צורך במגהץ על מנת לשפר את ההופעה שלנו ולהפוך אותה לאסתטית ומרשימה יותר וכך אנו מוצאים את עצמנו גוזלים מתקציב המותרות שלנו לטובת קניית מגהץ. תשמחו לגלות שבעזרת השיטה שלנו הצלחנו לייצר גם מגהץ קיטור וגם מגהץ אדים במחירים נמוכים מאלו הנמכרים בשוק. אתם מקבלים מוצר איכותי בפחות כסף ואנחנו גאים להיות חברה חברתית אשר שמה את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות.

 

לצד המגהץ אשר נחשב כאביזר ביתי יותר, אנו שמחים להנגיש מוצרים לאנשי מקצוע בתחומים השונים ולסייע להם בעבודתם תוך שנשמור על כספם בכיסם. בין המוצרים שלנו ניתן למצוא סוגים שונים של סולמות כדוגמת: סולם אלומיניום, סולם טלסקופי, וגם סולמות מתקפלים. אנו דוגלים באיכות ללא פשרות והחיסכון הכספי שלכם הינו תוצר של חיסכון כספי שלנו – כך שכולם יוצא נסקרים. בנוסף לאלו, אנו מספקים גם עגלות משא אשר מסייעות לאנשי מקצוע שונים לנייד חפצים כבדים בעבודתם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.