"לא ניכנס לממשלה – נתניהו חילק מיליארדים לחרדים"

ליברמן תוקף את נתניהו וקרא להכריע את הטרור ולא להכיל אותו, "מדיניות נתניהו היא קטסטרופה" ליברמן שלל כי מפלגתו תיכנס לממשלה: "'ישראל ביתנו' היא מפלגה ימנית וחילונית. נתניהו מחויב יותר לחרדים" {ליברמן תוקף את נתניהו }

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן תקף היום (שבת) בחריפות את הממשלה  ובראשה נתניהו על טיפולה בגל הטרור – וקרא לנקוט צעדים מעשיים בשטח למיגור מקורות הטרור. "להכריע את הטרור ולא להכיל אותו, מדיניות נתניהו היא קטסטרופה"

ח"כ ליברמן שלל כי  מפלגתו תיכנס לממשלה: "'ישראל ביתנו' היא מפלגה ימנית וחילונית. אנחנו קוראים למעבר מהכלה להכרעה ביטחונית – וזה לא קורה, ובהקשר של דת-מדינה נתניהו מחויב יותר לחרדים. כך למשל, בוטל חוק השוויון בנטל רק לאחרונה וחולקו מיליארדים לחרדים בתקציב האחרון על דברים הזויים".

באירוע "שבתרבות" שנערך בתיאטרון הבימה בתל אביב, ליברמן  עקץ את נתניהו ותקף אותו בחריפות: "אופן התנהלותו אל מול גל הטרור היא קטסטרופלית. כדי למגר את הטרור, אתה חייב לפגוע במקורותיו: המקור האידיאולוגי- ההסתה, המקור הפיננסי – והטיפול בפיקוד המבצעי. ברגע שיש למקורות הללו חסינות, אין לך שום סיכוי נגד הטרור".

ליברמן  קרא לחידוש הסיכולים הממוקדים, שפועל  "אפקטיבי"  כהגדרתו בטיפול בטרור. לדברי ליברמן , "הטרור ממשיך לחפור מנהרות ולייצר טילים ארוכי טווח. אין צורך לכבוש את עזה, אבל צריך ליזום ולשבש לטרוריסטים את שגרת החיים שלהם."

 

ח"כ ליברמן טען כי "המממנת הגדולה ביותר של הטרור הפלסטיני היא מדינת ישראל. כל משפחת טרוריסט פלסטיני שהולך לעולמו מקבלת מאבו מאזן, ללא קשר להשתייכות ארגונית, 14-15 אלף שקלים לחודש מכסף שהרשות הפלסטינית מקבלת מנתניהו, מהמסים שאנו גובים עבורם, אבל הם בעצם מממנים ממנו טרור בניגוד להסכמים מולם. אין שום סיבה שנמשיך להעביר להם את הכסף הזה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.