"לא עצוב על מות דוד רותם, הוא היה בריון"

סערה ברשת: ראש עיריית ערד לשעבר פירסם פוסט ובו ההאשמות קשות נגד דוד רותם שהלך לעולמו

סערה ברשת: זמן קצר לאחר שנודע דבר פטירתו של ח"כ לשעבר דוד רותם בעקבות אירוע לב שלקה בו, העלה ראש עיריית ערד לשעבר, ד"ר מוטי בריל, פוסט שנוי במחלוקת לפייסבוק ובו האשמות נגד המנוח, לא לפני שהוא (בריל) מציין כי אינו עצוב על מותו.

"סיפור שהיה באמת: מספר שבועות לפני שהודחתי מתפקידי כראש העיר ערד ביקש ח"כ רותם להיפגש איתי בלשכתי מאוחר בערב. בפגישה נכחה גם חברת ישראל ביתנו והיום ח"כ, טלי פלוסקוב. הנושא: דרישת ישראל ביתנו להכין תקציב צבוע על סך 500 שקלים לפעילות תרבותית לקהילה הרוסית בערד שיהיה בשליטתה הבלעדית של טלי. סירבתי. טענתי שזה אסור ומהווה שוחד. עורך הדין רותם לא התרשם ודרש למלא את הדרישה. לא השתכנעתי. הרצון לחלק כסף בהגינות לכלל התושבים גבר על הרצון לזכות באצבע בהצבעה לאישור התקציב", כותב בריל.

בהמשך מוסיף בריל: "הוא סיים את הפגישה באמירה שהקדנציה שלי תהיה קצרה. לימים פלוסקוב הצביעה נגד התקציב. התקציב לא עבר. המועצה פוזרה, אני הודחתי. מונתה ועדה קרואה, וטלי זכתה בתפקיד ראשת העיר. טלי עברה מישראל ביתנו לכחלון. טלי ח"כית מטעם כולנו. והיום האיש שהניע את כל הבלגן הלך לעולמו. אני לא ממש עצוב".

בשיחה עם אתר 'וואלה!' חזר בריל על הברים והוסיף: "לא הגזמתי, דוד רותם היה בריון".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה נכון, ידוע לי מאנשים שהכירו אותו מקרוב שהוא היה מפורסם כאחד שלא חושש להגיש עזרה משפטית [תמורת כסף הגון כמובן] לגופים ידועים בעולם הפשע, קרטליסטים.

    מוישי |
    הגב
  2. יתכן שאני גם לא עצוב מכל אדם שנפטר, רק שאני לא מצהיר זאת, גם אם היתי מצהיר זאת לא היתי מקבל במה על זה.

    נו |
    הגב