לא רק אלי ישי: מפלגת כולנו טרם שילמה שכר הפעילים (וידאו)

מסתבר שלא רק ב'כולנו' של ישי זה קורה: למעלה מחודש עבר מאז הבחירות לכנסת, אז גרפה מפלגת כולנו 10 מנדטים, אבל מסתבר שהמפלגה טרם שילמה את השכר המובטח לפעיליה. צפו

למעלה מחודש עבר מאז הבחירות לכנסת, אז גרפה מפלגת כולנו 10 מנדטים, אבל מסתבר שהמפלגה טרם שילמה את השכר המובטח לפעיליה.

כתבת ערוץ הכנסת, שרונה מן, חושפת היום את ההבטחה שלא מומשה: עם הפעילים סוכם על תשלום בעשרה באפריל, אך עד כה, עשרה ימים לאחר המועד המוסכם, טרם הגיע לידיהם השכר. משיחה עם פעילת המפלגה עולה כי "מישהו מהמטה אמר לי שזה מתעכב. יש לי חבר שפוחד שלא ישלמו לו ובינתיים קיבל תגובות דומות לשלי."

מנכ"ל מפלגת כולנו, אייל סבו, מסר בתגובה כי: "יש לנו כ-4000 פעילים מיום הבחירות שהתשלום שלהם עדיין בתהליכים. המערכת שלנו לא היתה ערוכה להתמודד עם 4000 פעילים. אני מאמין שבשבוע הבא הסיפור הזה ייגמר. זה הכי לא בסדר שבעולם וכל היום אני עסוק בהתנצלויות. מי שירצה – יקבל פיצוי."

צפו בחשיפת ערוץ הכנסת
[vimeo 125501507 w=668 h=501]

כזכור לאחר מערכת הבחירות הסוערת בין ש"ס ליחד שלוותה בקלטות, גידופים והשמצות, נותר אלי ישי מחוץ לכנסת ועם החובות הגדולים.

במכתב שכתב אלי ישי לפעילים הוא מביע הערכתו על הפעילות המאומצת "הרגשתי שאינני לבדי במערכה הקשה, אלא אתם לצידי, בכל רגע בכל שעה, אלפי הפעילים והמתנדבים. אכן, אני מכיר את התחושה, לאחר עבודה כה מאומצת וקשה, לילות ללא שינה, הקמת מטות וניהולם, עבודה סביב השעון בפעולות שכנוע, בתליית שלטים, בהמרצת בוחרים אל הקלפיות, ואז לגלות שגנבו לנו את הבחירות".

ישי התייחס בדבריו לתקווה שנטע בליבו והערכה הבטוחה כי יעבור את אחוז החסימה: "ההשתתפות שלנו בבחירות הייתה מתוך הערכה בדוקה ומפוכחת ש׳יחד׳ תיכנס לכנסת. בשם הערכה זו לקחנו על עצמנו הלוואות כולל ערבויות אישיות בכדי לאפשר למערכת כולה לפעול. ההנחה הייתה שנכסה את ההוצאות מתקציבים אשר יגיעו למפלגה לאחר הבחירות. לצערנו ב48 שעות האחרונות לבחירות ארעה תפנית שאפילו גדולי המומחים לא צפו, כולל מעשי תרמית חמורים שפגעו בנו קשות" כתב ישי.

"התוצאה השאירה אותנו עם חוב גדול מאוד אשר מקשה עלינו לעת עתה לשלם מיידית את המשכורות", הוא כותב לפעילים ומוסיף: "אנו ממשיכים לפעול בכל הכוח לכסות את הגרעון על מנת שנוכל לעמוד בהתחייבות כלפיכם. אנו מתנצלים על העיכוב ועושים כל אשר לאל ידינו לעמוד בהתחייבות. כמובן שנעדכן אתכם בהתפתחויות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.