לא תאמינו: כמה משתכר מיילך זילברשלג?

אתר 'מידה' חושף את משכורות העתק שמקבלים קודקודי התאגיד- כמה מקבלת גאולה אבן? וכמה משתכר יעקב אייכלר?

אתר 'מידה' חושף את משכורות העתק שמקבלים קודקודי 'התאגיד'. על פי מידה, ניתן להבין מדוע נלחמו עובדי התאגיד על מקום העבודה שמצ'פר את העובדים בסכומים נאים- כאלו שמאפשרים להם לחיות ברמת חיים גבוהה.

נתחיל. 35 אלף ש"ח מועברים מידי חודש  לדב גיל הר ולאסף אמסטרדמסקי – בכירי 'התאגיד'.

ל'מידה' נודע כי שכר הברוטו של קרן נויבך עומד על 35 אלף ש"ח בחודש, כאשר עלות השכר שלה למשלם המיסים הגיעה עד לאזור ה-54 אלף ש"ח. דורון צברי משתכר בסך  כ-36 אלף ש"ח, מתוכם כ-25 אלף ש"ח ברוטו לחודש.

גאולה אבן-סער, רעייתו של גדעון סער, מקבלת משכורת מרשימה בסך כ-52 אלף ש"ח ושכרה ברוטו נקבע על 40 אלף בחודש, עבור כ-4% רייטינג של תכניתה.

העיתונאי הימני קלמן ליבסקינד,משתכר "רק" כ-25 אלף ש"ח בחודש, לפי עלות שכר של כ-33 אלף כששכרו עבור 56% משרה בלבד.

אסף ליברמן, משתכר כ-29 אלף ש"ח (39 אלף ש"ח עלות שכר). יעקב אייכלר שהגיע מערוץ הכנסת מסתפק בשכר של 24 אלף שקל ברוטו, ואילו מיילך זילברשלג, כוכב הסרטונים החרדי – סוגר את הרשימה עם סכום של 7.900 שקל ברוטו בחודש בעבור הסרטונים הביזארים שיוצאים תחת ידו אחת לחודש.

תגובת כאן למידה:  מקור הפרסומים על המשכורות ב-כאן איננו ברור ובטח שאיננו מדוייק. יתרה מכך, כשני שליש מהנתונים שפורסמו בכתבה אינם נכונים ומוטים כלפי מעלה בצורה משמעותית.

ממוצע השכר ב-כאן עומד על כ-14,000 שקלים לעומת כ 20,000 שקלים בעבר ברשות השידור. מסגרות השכר כולן נקבעו בתאום עם משרד האוצר, כך שחגיגות השכר שהיו נהוגות בעבר בשידור הציבורי הסתיימו. תקציב כאן נמוך באופן משמעותי מהתקציב שהיה ברשות השידור ורובו מופנה לתוכן ולא לשכר.

כיום ישנם עובדים בודדים המוגדרים טאלנטים ומפאת הגנה על פרטיות העובדים, על פי חוק, לא נתייחס לגופו של עובד.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי לעזאזל צריך אותם?

  חברת חדשות אמורה להתנהל כחברה עסקית, לא על חשבון משלם המיסים!!!
  גם כך הם גובים מהפרסום מיליונים, אז למה שלא יתמודדו לבד??
  במקום לבזבז כסף על תאגידים נוטפי שומן אלו, שיפחיתו מיסים לאזרחים (שיפסיקו להעלים בגלל זה ויתחילו לשלם……)

  מדינה זבאלה!!

  מלך אביון |
  הגב