לא תאמינו כמה עולה כוס בירה בים

85 שקל עבור שתי כוסות בירה ו-25 שקל עבור 8 כוסות חד-פעמיות ריקות – זה המחיר שפותח את עונת הקיץ בחופי ישראל,

כמה עולה לכם בירה בחוף הים? 85 שקל עבור שתי כוסות בירה ו-25 שקל עבור 8 כוסות חד-פעמיות ריקות – זה המחיר שפותח את עונת הקיץ בחופי ישראל, כפי שמביא גלובס.

בחוף הים בהרצליה,  בילה א'  עם חבר ב"לולה ביץ'". א' הזמין שתי כוסות בירה וקיבל  מהמלצרית חשבון על סך 85 שקל, לפי הפירוט  כוס בירה סטלה בגודל פיינט (כ-400 מ"ל) עלתה לו 38 שקל, ואם לא די בכך עמלת שירות ב- 12% – 9 שקלים.

 

"אני לא תושב תל-אביב", מספר א' לגלובס, "הגעתי לאזור לסידורים ורציתי לשבת בחוף לשתות בירה. אני מסכים שאמורים לגבות בחוף סכום גבוה יותר. אם בקבוק בירה עולה בסופרמרקט 10 שקלים, ובחוף יגבו 20 שקל – אני אפרגן, אבל לגבות מחיר כזה על המוצר זה מוגזם, במיוחד משום שבחוף אתה לקוח שבוי, אין לך אופציה לבחירה, ולפי החוק אתה לא יכול לקנות בירה בסופרמרקט ולשתות אותה בחוף".

לדבריו, "אם הייתי יודע את המחירים, לא הייתי הולך לחוף הזה. מצבי הכלכלי מצוין, אני מהנדס ומרוויח טוב, אך זה עניין של עיקרון. זה מחיר מופקע".

 

תגובת "לולה ביץ'": "מחיר הבירה זהה בכל החופים. אלה המחירים. כמה עולה וודקה רד בול בבר? בתל-אביב זה בסביבות 56-60 שקל. אלה המחירים. באשר לשירות – אם לקוח רוצה, אנחנו מבטלים את השירות".

כמה עולות כוסות חד-פעמיות ריקות? בחוף הילטון בתל-אביב, בילה בסוף השבוע האחרון ד' יחד עם משפחתו. המשפחה הצטיידה במים ושאלה כמה יעלה כוסות חד-פעמיות בבר המסעדה, תחזיקו טוב! תמורת 8 כוסות חד-פעמיות התבקשה המשפחה להיפרד מ- 25 שקל. בסופרמרקט לשם השוואה נמכרת חבילה דומה של 100 כוסות חד-פעמיות ב-4 שקלים בלבד.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.