"לא תקפנו אותך על הצבתו ברשימתך של מועמד מעשן סמים, אנא גלה אחריות"

הקרב על קולות הימין הדתי מתחמם: אחרי שהשר בנט כינה את מפלגתו "מיותרת", יו"ר יחד משיב אש: "לא תקפנו אותך על החלטתך להוציא את אלי אוחנה, דבר שגרם להרמת גבה בציבור המזרחי. הם שאלו מדוע הכדורגלן לא ומעשן הסמים כן. יחד היא המפלגה היחידה בימין שהיא גם תורנית וגם חברתית"

ישי VS בנט: אחרי שכינה אמש את מפלגת יחד "מיותרת", יו"ר המפלגה, ח"כ אלי ישי, משיב אש. בפוסט שפירסם בדף הפייסבוק שלו תחת הכותרת "נפתלי אחי היקר" כותב ישי: "רבים, ואולי גם אתה, שואלים מה ההבדל בין הבית היהודי לבין "יחד". אתמול הגדרת אותנו כמפלגה מיותרת, חשוב אם כך שתדע את הערך המוסף שרק אנחנו נביא לממשלה הבא.

אנחנו המפלגה היחידה המאחדת תחתיה, חרדים, בני ישיבות, אברכים עובדים, מתנחלים, דתיים לאומיים, חילוניים – יחד מזרחיים ואשכנזים, במטרה לדאוג באמת לכולם".

בהמשך, עובר ישי להתקפה ישירה נגד בנט ו'הבית היהודי': "אנחנו לא מפריעים לך לגייס קולות. אנחנו לא מתיימרים להיות מתחרים בליכוד, אלא מפלגה עם חזון משל עצמה, שתוביל ולא תובל. אנחנו לא נסכים לפגיעה בעולם התורה. אנחנו לא ניתן לפגוע בסטטוס קוו ונתקן את כל החוקים הנוראיים שהממשלה האחרונה, בה אתה חבר, העבירה.

לא תקפנו אותך על הצבתו ברשימתך של מועמד מעשן סמים, התומך בליגליזציה של סמים, דבר המעביר מסר חמור מאוד לבני הנוער.

לא תקפנו אותך על החלטתך להוציא את אלי אוחנה, דבר שגרם להרמת גבה בציבור המזרחי. הם שאלו מדוע הכדורגלן לא ומעשן הסמים כן".

ישי מבטיח: "אנחנו נהיה בכנסת ובממשלה הבאה למען הבוחרים שלנו ולמען כלל ישראל ונדאג להם לפי השקפותיהם, ממש כפי שהתחייבנו להם ערב הבחירות. אנחנו לא נגמגם כשידברו על שלום מדומה, החזרת שטחים ושחרור מחבלים מרצחים עם דם על הידיים. נדאג לתורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל, בלי להתנצל".

"נפתלי אחי, "יחד" היא כיום מפלגת הימין היחידה. המפלגה היחידה בימין שהיא גם תורנית וגם חברתית. לכן, אם חשוב לך שביום הבחירות גוש הימין יתחזק, אנא גלה אחריות. ב-17 במרץ כולנו שמים "קץ" בקלפי – כי רק "יחד" חזקה תעניק בטחון לימין בשלטון", מסיים ישי.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עבודה בעיניים! אין אחדות! יהי פיצול אחרי בחירות!
    כל פליטי מפשלגת השעטנז יתפצלו כי אין חיבור אמיתי בניהם!

    שינשין |
    הגב