"לבני – את אורחת פה"(וידאו)

סערה בישיבת סיעת המחנה הציוני סביב דרישתם של כמה חברי כנסת לקיים בחירות לראשות המפלגה בקרוב. בעקבות התערבותה של הח"כית ציפי לבני, קרא ח"כ מרגלית לעברה: "את במפלגה הזאת אורחת". {מהומה בישיבה}

סערה בישיבת סיעת המחנה הציוני סביב דרישתם של כמה חברי כנסת לקיים בחירות לראשות המפלגה בקרוב. בעקבות התערבותה של הח"כית ציפי לבני, קרא ח"כ מרגלית לעברה: "את במפלגה הזאת אורחת".

ח"כ אראל מרגלית תקף בחריפות את יו"ר המפלגה יצחק הרצוג ודרש ממנו לקבוע מועד לבחירות לראשות מפלגת העבודה. "בעוד שנתניהו מרסק את מדינת ישראל, מפלגת העבודה נעלמת", האשים מרגלית. "אתם מכניסים את המפלגה לפריזר".

לבני אמרה כי הם מחרבים את המפלגה. "את המריבות של מפלגת העבודה אתם צריכים לשמור בתוך מפלגת העבודה, אתה הורס את מה שעשינו בעמל", אמרה לבני לעמיתה לסיעה. מרגלית הצביע על הרצוג והשיב לה: "מי שהורס זה המנהיגות שלו". ח"כ מיכל בירן הוסיפה: "אראל, זה בסדר לנסות שטויות כאלה מול סלומינסקי, אבל בתוך הסיעה בחדר סגור זה מביך".

מרגלית לא נשאר חייב ועבר לתקוף אישית את לבני שהצטרפה למפלגה במטרה להיות חלק מהרוטציה לראשות הממשלה. "הגברת לבני את אורחת במפלגה הזאת". זאת מפלגה בלי מנהיגות, מפלגה בלי תוקף". אמר חבר הכנבת הנסער כששאר חברי הסיעה מנסים להרגיעו ולדורש ממנו לחדול.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.