לבני והרצוג מבהירים: לא נוותר על הרוטציה

ראשי המחנה הציוני התייצבו באירוע שבתרבות בכפר סבא והבהירו כי אין בכוונתם לוותר על הסבב ביניהם ■ "הציבור אוהב את זה", טענה לבני ותקפה את התקשורת: "למרות המצקצקים, מיד לאחר שהודענו על כך עלינו ב-10 מנדטים"

שלושה ימים נותרו עד לבחירות 2015 ובעוד המחנה הציוני שומר על פי הסקרים על פער של כארבעה מנדטים מהליכוד, מבהירים ראשיו הרצוג ולבני כי לא יוותרו על הרוטציה, גם במחיר של פגיעה בהקמת קואליציה עתידית.

בריאיון משותף של השניים באירוע שבתרבות בכפר סבא, נשאלה לבני על ידי רינה מצליח האם תשקול לוותר על הסבב עם הרצוג. "לפני שלושה חודשים הלכנו לבחירות מיותרות כשנתניהו הפיל את הממשלה של עצמו", אמרה לבני. "יצאנו אז לציבור ואמרנו מה המשמעות לשותפות בנינו – שותפות בין שווים".

בשלב זה, החלה לבני לתקוף את התקשורת בעקבות הביקורת על המהלך. "אתם צקצקתם בלשונכם, והנה מסתבר שהציבור באותו יום הוסיף עשרה מנדטים שזה מאות אלפי אנשים שחשבו שהדבר הזה הוא טוב בעיניהם", הוסיפה השרה לשעבר. "עם זה אנחנו הולכים לנצח בשבוע הבא".

"בכל נקודת זמן, אני הוכחתי יותר מפוליטיקאים אחרים, שאני בפוליטיקה כדי לקדם מה שאני מאמינה בו לטובת עם ישראל", הוסיפה לבני בכעס. היא נשאלה על ידי המראיינת מדוע היא אגרסיבית בתשובתה ועל כך ענתה: "מהיום שיצאנו לדרך את ישבת ואמרת כמה שאת שונאת את זה, הציבור אוהב את זה אז שיחליט".

גם הקהל שישב באולם השמיע את קולו בשלב זה, ויו"ר המפלגה הרצוג נאלץ לבקש שיאפשרו ללבני להמשיך בדבריה. "הוכחתי בכל חיי הפוליטיים מה הם שיקוליי וכך אמשיך לפעול", הוסיפה לבני.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.