צפו בלבני תוקפת את הראשל"צ: "לא יכול לכהן בתפקיד רשמי"

לבני פוערת פיה כנגד הראשון לציון: "מי שלא מוכן לקבל את בתי המשפט בישראל, לא מקבל את ישראל כמדינת חוק ולא יכול לכהן בה בתפקיד רשמי"

זעזוע: חברת הכנסת  ציפי לבני פוערת פיה כנגד הראשון לציון הרב יצחק יוסף על כך שיצא נגד פנייה לערכאות. "מי שלא מקבל את ישראל כמדינת חוק -לא יכול לכהן בה בתפקיד רשמי", צייצה. כמה שעות לאחר מכן היא תקפה את הראשון לציון בישיבת סיעת המחנה הציוני בכנסת.

בציוץ שכתבה לבני בדף הטוויטר היא תקפה את הראשון לציון: "‏שמעתי שהרב הראשי לישראל, הראשון לציון, אמר שפנייה לבתי המשפט גרועה מפנייה לערכאות של גויים. מי שלא מוכן לקבל את בתי המשפט בישראל, לא מקבל את ישראל כמדינת חוק ולא יכול לכהן בה בתפקיד רשמי".

העיתונאי יצחק נחשוני הגיב לה בטוויטר: "ומי שלא מקבל את החוק במדינת ישראל, חוק מס הכנסה, ימי מנוחה, חוקי העזר בנושאי חניה, פתיחת עסקים בשבת, או רישוי בתי עסק כן יכול, רק מי שלא מעריך את בתי המשפט, לא?".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סיפור אמיתי מרן הרב עובדיה כעס מאוד על ציפי ליבני

  שמנעה שנים רבות מינויי דינים לבית הדין הרבני ולבסוף קבע: "אין לה את הזכות למנות דיינים".
  גב' לבני עקצה לפני כחודש את הרב יצחק יוסף הרב הראשי בנו של הרב עובדיה ואמרה "אביך אמר שאין לי את הזכות והנה אני עומדת למנות דיינים" וראה זה פלא 5 דקות לפני מינוי דיינים כבר חברי הוועדה התכנסו בניהם הרב הראשי הרב דוד לאו מחכים לציפי ליבני מתוקף תפקידה כשרת המשפטים והיא טרם נכנסה קיבלה טלפון מלשכת ראש הממשלה שעליה להגיע בדחיפות לראש הממשלה היא ביקשה שהשיחה עם ראש הממשלה תידחה ולא איפשרו לה הוועדה נדחתה והיא קיבלה במעמד השיחה מכתב התפטרות.
  דברי הרב עובדיה יוסף התקיימו אין לה את הזכות למנות דיינים.
  זכותו תגן עלינו.

  ספרדי |
  הגב