דליה רבין ביקשה – אקו"ם נכנעו – ביטלו את הפרס לאריאל זילבר, "זמר כהניסט"

סערה  בעולם הזמר: דליה רבין  פנתה לאקו"ם שזה תבטל את פרס החיים ליוצר אריאל זילבר שמזוהה עם חוגי הימין הקיצוני.

רבין אמנם לא מכהנת כחברת דירקטוריון בארגון אקו"ם  אבל בקשתה התקבלה  והיא הגיבה להחלטה לשנות את הפרס שיקבל אריאל זילבר. "דעותיו של זילבר בנושאי מיעוטים, זכויות הפרט והקהילה הגאה הן בעיתיות", אמרה. "לתת לו פרס על מפעל חיים הוא מסר בעייתי לחברה הישראלית".

דליה רבין, בתו של ראש הממשלה לשעבר, היא זו שיזמה את ההחלטה שלא להעניק לאריאל זילבר  את פרס אקו"ם על מפעל חיים. דליה רבין אישרה שהיא עומדת מאחורי ההחלטה של אקו"ם שלא להעניק את הפרס,רבין בירכה על ההחלטה והוסיפה: "אין לי ספק שאקו"ם אינו כולל את 'כהנא צדק' בגוף יצירתו המקבלת את הפרס".

מנכ"ל אקו"ם, יוריק בן דוד, אמר כי אין מניעה לשנות  את הגדרת הפרס משיקולים  פוליטיים.
הזמרת אחינועם ניני הגיבה להחלטת אקו"ם לשנות את הפרס שיוענק לזמר אריאל זילבר. "אין ספק שאקו״ם לא כלל את ״כהנא צדק״ בגוף יצירתו המקבלת פרס", אמרה. "התנהלות אקו"ם בנסיבות הייתה ראויה".

ואילו בימין זועמים: " לא יתכן שאקו"ם תתערב בנושא פוליטי, אקו"ם נכנעה לדרישת השמאלנים ששולטים בשוק הזמר", הגיבו בימין.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דליה רבין את בעייתית הדרך שלך בעייתית הכוח שלך בעייתי . האופן ששללת מאריאל זילבר את הפרס בעייתי , כל ההתנהלות השרירותית שלך בעייתי הכוח וניצול הכוח בעייתי , דליה את לא אלוהים ! ואת לא תחליטי בהנף יד מי כן ומי לא ! ממש חוצפה , צריך לקחת ממך את הכוח שאת משתמשת בו בצורה כוחנית . !!!!!!

  מרסל אלון |
  הגב
 2. דליה רבין ! את נקטת בשיטת הדיקטטורה עם סנקציות, כמה שנאה יש לך , עצוב לי מאוד , איימת והצלחת , עד היום היית בשבילי אשה מיוחדת היום אני רואה אותך ממש דומה לאמא שלך שבזמנו החרימה את מירי אלוני . וכמה עוגמת נפש היא גרמה למירי אלוני , והיום את מתנהגת בדיוק כמוה! . את משתמשת בכוח שייש לך , צריך לפרק את אקו׳ם חבל על הכסף של משלמי המיסים שמספסדים את אקו׳ם וכל משכורות הענק . גם יוריק בן דוד נכנע ולא עמד לימינו של אריאל זילבר זה היה תפקידו והוא נכשל , צריך לסגור את עקום כי אתם מתנהגים בצורה עקומה !
  ולא הוגנת !

  מרסל אלון |
  הגב