לבקשת המשפחה: גופות החוזרים בשאלה לא ינותחו

בג"ץ קבע כי גופותיהם של ברוך אינדיג ואודליה בכר ז"ל שנמצאו בחדר מלון באילת לא ינותחו, זאת לאחר שבני משפחותיהם המתגוררים במודיעין עילית התנגדו לבקשת המשטרה.

בג"ץ קיבל את העתירה של ארגון זק"א וקבע כי גופותיהם של ברוך אינדיג ואודליה בכר ז"ל שנמצאו בחדר מלון באילת לא ינותחו, זאת לאחר שבני משפחותיהם המתגוררים במודיעין עילית התנגדו לבקשת המשטרה. מאחר ואין חשוד  שלישי שכביכול גרם למוות של שני הגופות.

המשטרה ביקשה מבג"ץ עיכוב של 72 שעות  לביצוע ההלוויה לצורך השלמת חקירה אך עו"ד דרור שוסהיים התנגד .

סוף עצוב באילת. צילום: נתי שוחט פלאש 90

בג"ץ אישר למשטרה לעכב את ההלוויות עד 24 שעות בלבד לצורך השלמת החקירה  וכך נימק:"הואיל ובשלב הנוכחי אין אינדיקציה מבוססת דיה למעורבות צד ג' באירועים, לא תבוצע נתיחה", נכתב בהחלטת בית המשפט העליון. "המשטרה תשלים בדיקה אינטנסיבית על מנת לבחון מעורבות צד ג' כאמור. משך הבדיקה לא יעלה על 24 שעות, ובמידת האפשר הבדיקה תושלם בתוך פרק זמן קצר ככל שניתן. בהיעדר ממצאים נוספים כאמור, ניתן יהיה להביא את המנוחים לקבורה בקבר ישראל. ככל שיתגלו ממצאים נוספים שילמדו על מעורבות צד ג', רשאית המשטרה לפנות תוך 24 שעות לבית משפט השלום ולחדש את הבקשה לנתיחה".

משה מלאך, גיסו של ברוך אידינג, העניק ריאיון לחדשות 2 Online בו טען כי הוא לא מאמין שמדובר ברצח – או בהתאבדות. "בן אדם שהחיים לפניו, שהכל מתוכנן, הכל נשמע יציב ורגוע", סיפר מלאך על אינדיג. "הוא עשה הכול כדי להראות שהוא אוהב את החיים וחיי את החיים, אדם כזה לא הולך וגומר את עצמו ככה עם ארוסתו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.