לב מיהלום: בטקס שנערך בסוף השבוע האחרון, קיבל הרב פירר חברות כבוד מבורסת היהלומים הישראלית

ביום חמישי האחרון, במסגרת חגיגות סיום 'שבוע הקניינים הבינלאומי', התקיימה הרמת כוסית לחג הפסח בבורסת היהלומים הישראלית, אשר במהלכה הוענקה חברות כבוד ליו"ר אגודת "עזרה למרפא", הרב אלימלך פירר, כאות הוקרה על מפעלו.

 בורסת היהלומים הישראלית, אשר חרטה על דגלה את הנתינה לחברה ומעורבות בקהילה, עובדת למעלה משנה וחצי  בשיתוף פעולה עם אגודת "עזרה למרפא", במטרה להעניק לנכים אורח חיים טוב יותר. במסגרת שיתוף הפעולה, בורסת היהלומים גייסה כ- 1.4 מליון שקלים למען תחזוק הבריכה הטיפולית של האגודה.

במהלך האירוע נשיא בורסת היהלומים הישראלית, יאיר סהר, אמר כי "כדרכה של בורסת היהלומים הישראלית, אנו יודעים להעריך ולהוקיר תודה בחג הפסח. הפעם בחרה בורסת היהלומים להוקיר ולהעריך את פועלך, הרב אלימלך פירר, הרופא הכי מבוקש במדינה, שמעולם לא למד רפואה, אך הקים את אגודת "עזרה למרפא", הוא חתן פרס ישראל בשנת תשנ"ז, ד"ר יושב כבוד באוניברסיטת בר אילן, מכון ויצמן ואוניברסיטת חיפה, בעל פרס יו"ר הכנסת ואות נשיא המדינה ומרגעים אלו ואילך – חבר כבוד בבורסת היהלומים הישראלית.

"הרב פירר, אנחנו מעניקים לך חברות כבוד  בגין הכבוד הרב שאנו רוכשים לך ולפועלך, בזכות ידידותך רבת השנים ונכונותך לתת כתף ולהשמיע עצה טובה. כפי שאתה יודע על סמך היכרותך רבת השנים איתנו, בורסת היהלומים היא אות ומופת לחיים בצוותא של חילונים ודתיים מכל הזרמים, מאז ומתמיד אנו מכבדים איש את רעו, איש את השקפתו ואמונתו של הזולת וחיים ביחד תוך כבוד הדדי.

"אציין כי החלטנו שבראש השנה הקרוב, נעניק חבר כבוד לרב הראשי של תל אביב-יפו, הרב ישראל מאיר לאו, על שיתוף פעולה ועבודת רבת שנים עם בורסת היהלומים", הוסיף סהר.

 במהלך האירוע נשא דברים הרב הראשי של תל אביב-יפו, הרה"ג ישראל מאיר לאו: "לכבוד הוא לי לברך אתכם, ברכה משולבת בהענקת חברות כבוד לרב פירר על כל מעשיו, יצירותיו ואישיותו המיוחדת.

"אני נרגש כי אני שותף, רק מספר ימים לפני חג הפסח, להענקת חברות כבוד לרב פירר על כישוריו, תושייתו, המוח והלב. הרב פירר לוקח אנשים מהמוות ופודה אותם לחיים, אני מברך את הבורסה על ההחלטה הנבונה להעניק לרב חברות כבוד".

 באירוע הענקת האות השתתפו, בין היתר, נשיא בורסת היהלומים הישראלית, יאיר סהר, מנכ"ל הבורסה ליהלומים, מוטי בסר, יו"ר מכון היהלומים, מוטי גנץ, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים, בומי טראוב, המפקח על היהלומים במשרד התמ"ת, שמואל מרדכי, והרב הראשי של תל אביב-יפו, הרה"ג ישראל מאיר לאו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.