לב מלכה: הילדים החולים נפשו בצפון – תמונות

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "מרגש היה לראות את הילדים החולים עם חיוך על פניהם. הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה"

 

ארגון 'לב מלכה', המטפל בילדים חולי סרטן ערך בשבוע האחרון מחנה נופש במלון 'ניר עציון' בצפון. בהנהלת הארגון מספרים שמאה וחמישים ילדים חולים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד. רגע השיא במחנה היה הגשמת בקשותיהם. כשלאחר מכן נערכה מסיבה בהשתתפותם של ליצנים ובדרנים שניסו לשמח את הילדים ולנסות להשכיח מהם את המחלה הנוראה איתה הם מתמודדים מידי יום ביומו בשנים האחרונות.

הורי הילדים מסכמים את ימי המחנה: "ימים של חוויה והנאה עמוסים בפעילויות ותוכניות, אורגנו בלב חם על ידי מתנדבי ארגון 'לב מלכה'. ימי המחנה עברו על הילדים בהנאה במרחבי הקמפוס המפואר של מלון 'ניר עציון' עם משטחי דשא ופינות מנוחה מרהיבות, עובדי המלון עמלו על הכנת ארוחות מזינות ומגוונות בהתאם לצרכים הרפואיים של כל ילד וילד, ובהפקת שלל אירועים מיוחדים באווירת ימי האור של חנוכה ומנהגיו".

יצוין, כי את הטיול ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש, כאשר בהם כ-10 ילדים נכים בכיסאות גלגלים אשר לא יכלו להצטרף לאוטובוסים מסיבת מוגבלותם, אך בארגון לא ויתרו על הצטרפותם לטיול ומצאו את הדרך לשתפם.

יו"ר הארגון, הרב אהרן אברמן מסכם: "מרגש היה לראות את הילדים החולים אשר על פניהם חיוך של שמחה ומביעים את הנאתם הגלויה משעות החוויה המשעשעות והמיוחדות, מחזות אשר בני משפחתם והצוות הרפואי לא נתקלים בהם מידי יום, הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה ".

לב מלכה 2 לב מלכהה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.