'לב מלכה': 5,000 שקיות ממתקים נאספו על ידי עשרות מוסדות חינוך לטובת ילדים חולים

במבצע רחב היקף שיזמו ארגון 'לב מלכה' בשיתוף עשרות מוסדות חינוך בירושלים, נאספו במהלך כל ימי 'ספירת העומר', 5,000 שקיות ממתקים לילדים חולים, המיועדות לחלוקה ברוב בתי החולים בארץ. במבצע שהחל מיד לאחר חג הפסח, נקראו מוסדות החינוך ברחבי העיר לבקש מתלמידיהם להביא מהבית (בהסכמת ההורים) שקית קטנה עם מספר ממתקים ומשחק קטן שתחולק לילדים המאושפזים בבתי החולים. בנוסף, נקראו הילדים לכתוב מכתב אישי לילדים החולים ובו ציור וברכה להחלמה מהירה.

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' שיבחו מאוד את מוסדות החינוך בירושלים שנרתמו מאוד למען המבצע, וזאת כמובן לאחר הסכמת הורי התלמידים. יצוין, כי מוסדות החינוך שהביאו את מספר שקיות הממתקים הגבוה ביותר, הינם: בית הספר 'הצנע לכת' בשכונת 'נווה יעקב', בית הספר 'בית ברכה' שע"י חסידות קרלין ותלמוד תורה 'תורני רמות'.

חלוקת הממתקים מתבצעת על ידי עשרות מתנדבים מארגון 'לב מלכה' שמגיעים מידי יום שישי לבתי החולים השונים ברחבי הארץ על מנת לחלק לילדים המאושפזים –משחקים, שקיות ממתקים ועוגות טריות . היוזמה הברוכה הנקראת 'חסד אליהו' הינה לזכרו של הבחור אליהו אברמן ז"ל בנו של הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' שנפטר בדמי ימיו.

הרב אהרן אברמן, יו"ר הארגון: "מרגש לראות את אלפי שקיות הממתקים שהובאו להנהלת הארגון על ידי עשרות מוסדות חינוך בירושלים וזאת מתוך מטרה כי מעשיהם יביאו מזור ושמחה לילדים רבים, אשר השהייה לתקופה ממושכת במיוחד בבתי החולים במחלקת אונקולוגיה, טיפול יום, משכיחה מהם את שמחת החיים וחווית הילדות כפי שיש לשאר הילדים בני גילם. מה גם, שהשמחה אותה ניתן לראות על פני הילדים בשעה שמקבלים את המשחקים והממתקים מקרינה ונוסכת כוחות מחודשים גם על שאר בני המשפחה אשר משקיעים בצורה תמידית את כוחות הגוף והנפש לילדם החולה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.