"להאיץ את פתרון הדיור": מלכיאלי סייר בפרויקט החדש בטלז סטון

ח"כ מלכיאלי אשר שותף מלא בעשייה הגדולה בכנסת לפתרון מצוקת הדיור החרדי, הביע את התפעלותו הרבה בסיור בשטח, ונדהם לגלות כי מדובר אכן בשטח גיאוגרפי ענק שיכול בהחלט לתת פתרון זמין ומבטיח לדיור החרדי

סיור מיוחד ערך ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי בתוואי הרחבת היישוב טלז סטון, במקום בו החלו מכירת הקרקעות בחודש האחרון – קרקעות חקלאיות שסביב היישוב אשר לגבם טרם ניתן אישור תב"ע עירוני.

ח"כ מלכיאלי אשר שותף מלא בעשייה הגדולה בכנסת לפתרון מצוקת הדיור החרדי, הביע את התפעלותו הרבה בסיור בשטח, ונדהם לגלות כי מדובר אכן בשטח גיאוגרפי ענק שיכול בהחלט לתת פתרון זמין ומבטיח לדיור החרדי. ח"כ מלכיאלי אמר כי "אין כל ספק בעניין שאחת המצוקות הקשות ביותר אם לא הקשה ביותר – זה מצוקת הדיור. אנו בבעיות רבות למצוא פתרונות זמינים, וכאן כשיש לנו מקום שלו קרבה אדירה לירושלים- זה מבטיח כי יש לנו בשורה חשובה ומיוחדת בנושא זה. כולם הרי רוצים לגור בירושלים, ומכאן גם יש בעיה ומצוקה. ובצדק. – אבל, טלז סטון זה בהחלט הפתרון – מקום שהוא כמה דקות נסיעה לירושלים". ח"כ מלכיאלי הוסיף כי בעניין זה יש לממשלה לפעול ולהאיץ את כל ההרחבות של הערים החרדיות שסבלו כל השנים מהזנחה בנושא.

"אך על כולם להיות שותפים להרחיב את הערים החרדיות. אני וכל שותפיי לעשייה יכולים לומר מכאן כי אנו נפעל כדי שהכל יתקדם, וככה האכלוס גם יהיה מהר יותר, ויוכל לתת פתרון דיור כבר לשנים הקרובות".

הפתרון המדובר בשערי ירושלים עם הכפלת גודל העיר החרדית הוותיקה, תאפשר לרוכשים מקום מגורים מרווח עם צביון חרדי ובקרבה לעיר ירושלים. בימים אלו ממשיכים היזמים לעמוד מול פניות רבות של רוכשי הקרקעות, המבקשים ליהנות כבר עתה ממחיר אטרקטיבי של קרקע חקלאית, שתגדל ותעלה לאחר קבלת אישור התב"ע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.