להבה הפגינו מול המסיונרים במתחם התחנה

כמה עשרות פעילי להב"ה הפגינו הערב מול כנס המיסיונרים "אליו" במתחם התחנה בירושלים. הפעילים, בראשות בנצי גופשטיין ניסו להכנס לתוך הבניין אך נהדפו על ידי המשטרה. {מתחם הסכנה}

כמה עשרות פעילי להב"ה הפגינו הערב מול כנס המיסיונרים "אליו" במתחם התחנה בירושלים. הפעילים, בראשות בנצי גופשטיין ניסו להכנס לתוך הבניין אך נהדפו על ידי המשטרה.

לאחר מכן שכנעו הפעילים מספר יהודים שלא ידעו שמדובר באירוע מיסיונרי שלא להיכנס למתחם. הפעילים מחו מול הערב האירוע המיסיונרי שהתקיים במתחם התחנה הראשונה בירושלים, מתחם השייך לעירית ירושלים.

באירוע של תנועת "אליו" השתתפו המארגנים בני נוער יהודים וערבים כאשר מטרת המארגנים היא לקרב את בני הנוער לנצרות עלי ידי הופעות של זמרים.

מוקדם יותר הערב מסר אריה קינג חבר מועצת העיר ירושלים כי: "מדובר בדריסת רגל משמעותית של ארגון שמכוון את פעולותיו לבני נוער ומנסה לשדלם להתקרב לאותו האיש, העובדה שהאירוע מתקיים במתחם עירוני לא מפתיעה אותי לצערי כי מדיניות ראש העיר היא להפוך את ירושלים לעיר רב-תרבותית ולהסתיר את ייחודה כבירת העם היהודי. אני קורא לכל יהודי שפנוי, להגיע למתחם התחנה הערב ולנסות להציל את הנפשות היהודיות התמימות".

בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה אמר כי: "מדובר באירוע אשר כל מטרתו היא החרבת היהדות והחרבתה של מדינת ישראל. מה שלא הצליחו הנוצרים לעולל באינקוויזיציות לעם היהודי, הם מעוללים דרך שואה שקטה של הסברה מסיונרית".

"מי היה מאמין כי עיריית ירושלים נותנת לגיטימציה לאירוע חמור כזה בתוככי עיר הקודש?" תהה גופשטיין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.