"להדליק נרות שבת 15 דקות טרם הזמן לזכות הילדים החולים"

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן: "היוזמה לזכות ילדים חולים ועד כה נענו מאות לקריאה" * השאיפה היא להגיע לעשרת אלפים נשים מכל רחבי הארץ

היענות גדולה למיזם השנתי שהחל לקראת הימים הנוראים הבעל"ט בסימן 'כל ישראל ערבים זה לזה' על ידי ארגון 'לב מלכה'. במסגרת המיזם החדש, יצאה הנהלת הארגון בבקשה אישית אל הנשים להכניס את השבת 15 דקות לפני זמן הדלקת הנרות לזכות ילד חולה סרטן מסוים, שאת שמו ושם אמו יכולים לקבל במשרדי הנהלת הארגון.

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' מציינים, כי עד כה למעלה מ- 400 נשים נענו לקריאה לזכות הילדים החולים, והשאיפה היא להגיע לעשרת אלפים נשים שיקבלו על עצמם את הקבלה עד הימים הנוראים. לשאלת רבים, ניתן לקבל את השמות המלאים של הילדים החולים בכדי לקבל שבת מוקדם לזכותם במשרדי הארגון בטלפון- 02-5376666 או במשלוח פקס למספר- 02-5377911. יצוין, כי השמות שימסרו הינם בהסכמת הורי הילדים.

הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה': "אנחנו קוראים לכלל הציבור להמשיך וליטול חלק במיזם החשוב לרפואת הילדים החולים". הרב אברמן מציין כי השאיפה היא שכל אותם נשים שיקבלו על עצמם את הקבלות לזכות הילדים החולים, ימשיכו להנהיג את הקבלה בשנה החדשה, ובעזרת השם בזכות הקבלות חשובות, נזכה להתבשר בקרוב בשיפור ובהבראת הילדים החולים, ופעמים רבות אף בניגוד לטבע ולדעת הרופאים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. סליחה מה לפרוצה ולנרות שבת קודש

    מה זה אתם רפואמים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב