"להוציא את דרעי לחופשה כפויה"

התנועה לאיכות השלטון בקריאה לנתניהו להוציא לאלתר את אריה דרעי לחופשה כפויה, וזאת כדי "לשמור על מעט אמון שנותר במערכת הפוליטית". {קריאה לנתניהו}

לאור החלטת היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, לפתוח בחקירה פלילית נגד אריה דרעי, החליטה התנועה למען איכות השלטון בישראל לפנות לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בקריאה להוציא לאלתר את אריה דרעי לחופשה כפויה, וזאת כדי "לשמור על מעט אמון שנותר במערכת הפוליטית".

דרעי הגיב על הודעת היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, על פתיחת חקירה פלילית נגדו ואמר כי הוא מוכן לענות לכל שאלה שיתבקש וישתף פעולה עם גורמי אכיפת החוק.

החקירה הפלילית תעסוק ככל הנראה בעניין הנדל"ן שברשות דרעי ובני משפחתו. למשפחת דרעי יש בית נופש במושב ספסופה בגליל ולכל בניו של דרעי יש דירות בבעלותם.

במהלך כנס ראשי עיירות פיתוח במלון גלי כינרת בטבריה אמר דרעי בנימה הומוריסטית: "אמש גיליתי שהפכנו לאילי נדל"ן. הערתי את יפה ואמרתי לה: 'איך לא גילינו את זה עד היום, אולי פספסנו משהו'". דרעי הוסיף: "בדקנו וגילינו שיש לנו דירה אחת בה אנחנו גרים יותר מ-25 שנה ובה גידלנו תשעה ילדים. אנחנו משלמים משכנתא". לדבריו, בדירה גרים כיום הוא, אשתו יפה, שני ילדים, עוד זוג ונכדו.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מכלוף, אנו מחכים לך בקוצר רוח במעשיהו שלא יגידו שמכניסים רק אשכנזים לכלא

  אריה אולמרט |
  הגב
 2. מרן זצ"ל:

  למה לקחת גנב?
  למה לקחת לוקח שוחד?

  הוא עצמאי מידי לא שומע לי, זה לא רשע?

  תלמיד מרן |
  הגב
 3. מקומו של הפושע הארור הזה שמכתים כל פעם מחדש את שמנו הוא בכלא נפחה

  ספרדי גאה |
  הגב