כחלון במתקפה על השרים: "להוציא את הממשלה לחופש לפני אשפוז"

לא סותמים תפה: אחרי רגב וגמליאל, הגיע תורו של שר האוצר, כחלון, עלה בצהרים לשידור אצל רינו צרור בגלצ ואמר כי צריך להוציא את הממשלה כולה לחופשה. "צריך להוציא את הממשלה הזו לחופש", האזינו.

הקרב על התאגיד הוציא את שרי הממשלה מהכלים: זה התחיל עם מירי רגב שהתבטאה בצורה קיצונית כנגד התאגיד, זה המשיך בגילה גמליאל שהחריפה את מלחמתה ברגב וטענה כי מדובר ב"ניצני פשיזם", ואם כל זה זה לא הספיק,  שר האוצר משה כחלון עלה בצהרים לשידור אצל רינו צרור בגלצ ואמר כי "צריך להוציא את הממשלה כולה לחופשה".

"צריך להוציא את הממשלה הזו לחופש", ציין כחלון בשיחה עם צרור. "להוציא אותם דחוף מאוד לחופש, לפני אשפוז. את כל הממשלה".

בעקבות הדברים, ח"כ אראל מרגלית (המחנה הציוני) קרא לכחלון לפרוש מהממשלה. "כחלון צריך להפסיק להיות פסיכיאטר חובב ולפרוש מהממשלה", ציין מרגלית. "באצבעות שלו הוא מחזיק את ממשלת ההסתה וסתימת הפיות שהופכת את ישראל לרפובליקת בננות. זה תלוי רק בו ומוטב שיפסיק לגלגל עיניים".

ח"כ סתיו שפיר ביקשה מכחלון לקחת אחריות. "כחלון, אם אתה מאמין שהממשלה זקוקה לאשפוז, אל תספר לנו על זה ברדיו", צייצה בטוויטר. "קח אחריות ותפרק אותה. לא מגיעה לישראל ממשלה חולה".
מוקדם יותר, רשמה השרה גילה גמליאל מהליכוד התבטאות חריגה, כאשר התייחסה הבוקר (שני) לדברים שאמרה השרה מירי רגב אתמול בישיבת הממשלה, במהלך הדיון על תאגיד השידור. בריאיון לרזי ברקאי בגלצ תקפה השרה גמליאל את רגב ואמרה כי "בממשלה נשמעו אמירות הגובלות בפשיזם".


גמליאל שנחשבת לשרה המתונה בליכוד אמרה בראיון כי "אנחנו צריכים לזכור שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית וזה הדבר הראשון שמתווה את ההתנהגות שלנו", אמרה גמליאל. "אני אמרתי לראש הממשלה אתמול במהלך הישיבה שחלילה וחס לא ידביקו לנו ולו את האמירות הללו ואני שמחה שהוא התנער מהן".

"ברגע שבאים לטעון שאנחנו במערכת ציבורית מקימים תאגיד ציבורי ואנחנו כממשלה צריכים לשלוט בו זה מפחיד לחשוב שדברים כאלה נאמרים בעידן הזה", ציינה השרה על האמירות של רגב.

כזכור, אמש אמרה רגב בישיבת הממשלה. "מה שווה התאגיד אם אנחנו לא שולטים בו?", תהתה השרה רגב. "השר צריך לשלוט, מה נעמיד כסף ואז הם ישדרו מה שהם רוצים?".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לגבי כחלון אחרנו את המועד.
    מגלומן, אשפוז בכפיה. דחוף!!!!!!!!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב