להרוג את המגייסים מדין רודף • דעה

הם מכריזים על יום זעם, וקושרים את עצמם באזיקים, כמיטב המסורת של השבב הערבי. של הפלנגות. אז הבה נתקדם. צריך להפעיל יחידה של רעולי פנים של הפלג, יחידת המסתערבים, שתתחיל להרוג אנשים. רק כך אולי יפסיקו לגייס אותם – ההצעה של דב הלברטל למפגיני הפלג

חוסמי הכבישים של הפלג, לא יבינו שום שפה אחרת. רק כשיתחילו להכות אותם באלות, כפי הראוי להם, ולאסור אותם לתקופות מאסר ארוכות של מספר חודשים, רק אז זה ייפסק.

ולא רק את חוסמי הכבישים בפועל צריך להכות ולאסור. הגיע הזמן שהמשטרה תפעל כדי לאסור את מנהיגותה העסקנית של הפלג, אלה שמסיתים לחסום כבישים, וקוראים בקוו השיחות שלהם בהתלהמות של טרוריסטים, למרות שהם עצמם לא משתתפים בכך. הם יודעים רק לשלוח אחרים.

כמה סבל הם גורמים לאחרים. בלי בושה. פורעי חוק ומוסר, שלאחר כמה ימים של הפסקה, גילו שהם לא יכולים כבר לפתוח דף גמרא, והם חוזרים לכיף העלוב שלהם – חסימת הכבישים. חבורה של עשרות ומאות בטלנים שתורתם אלימותם. הם בעתיד יכו גם את נשותיהם בבית. כי מי שמתרגל לאלימות, זה לא נפסק בכבישים.

אבל הסבל הזה שהם גורמים לאלפי בני אדם, לעשרות אלפים ולמאות אלפים, לא ישוב ריקם. זה עוד יכול להגיע לשפיכות דמים. כי אותם חוסמי כבישים הם חבורה של קיצוניים שטופי מוח, שעלולים להסלים את המאבק ולדקור את כל אלה שלטענתם 'הורגי נפשות'.

כי למה לא להרוג את כל אלה מדין רודף? הרי קשה המחטיא את האדם מן ההורגו, וכשם שמותר וחובה להרוג את מי שרודף להורגך, קל וחומר שמותר וחובה להרוג את גונבי הנפשות. אז למה לא להתחיל להרוג? הם מפחדים? הרי הם מוסרי נפש?

ואם יתחילו לדקור את המגייסים ואת שולחיהם, זה 'ירעיש עולם ומלואו'. זה לא כמו חסימת כבישים, שרק התקשורת בארץ מדברת על כך. אם תקום מחתרת של הפלג, פלנגות שתפקידן להתנקש בחיי הגייסנים, כל העולם ידבר על הדאע"ש החדש שצומח במדינת ישראל, בתוך אנשי הפלג.

הם מכריזים על יום זעם, וקושרים את עצמם באזיקים, כמיטב המסורת של השבב הערבי. של הפלנגות. אז הבה נתקדם. צריך להפעיל יחידה של רעולי פנים של הפלג, יחידת המסתערבים, שתתחיל להרוג אנשים. רק כך אולי יפסיקו לגייס אותם. למה הם לא מבינים את זה? למה לוקח להם כל כך הרבה זמן להבין מה הכוונה ב'הרעיש עולם ומלואו'? האם יכול להיות שהם מפחדים ממאסרי עולם? לא. זה לא יכול להיות.

אבל עד אז, המשטרה צריכה לטפל בהם ביד קשה ביותר. לשבור להם את העצמות. לאסור אותם לתקופות ארוכות. שום מדינה ריבונית לא יכולה להרשות לעצמה חסימת כבישים מתמשכת. שום מדינה ריבונית. והפעלת ריבונות משמעותה אלימות נגד אלימות, טרור נגד טרור.

אגרופה של המדינה, הוא חזק. בסופו של דבר חוסמי הכבישים ימוגרו. אבל עד אז, צפויים חלילה גם לשפיכות דמים. וכמה שנאה שהם מעוררים, למען הישגים שלא קיימים? מפרקים משפחות, מפרקים ישיבות, מפרקים שכונות, מפרקים חדרים, מפרקים את עם ישראל. עוד ועוד ועוד. הורסים את הציבור הליטאי, והופכים אותו לגוף החרדי הקיצוני ביותר מאז ומעולם. לא יאומן שפעם הליטאים ניכרו באצילותם, בעדינותם ובלמדנותם. היום, הפלג הוכיח שניתן להיות פראי אדם, בטלנים, וגם ליטאים. הליטאים החדשים. עד מתי? כמה שנאה?

מדינת ישראל פוטרת את החרדים משרות צבאי. זה לא קל להם. זה קושי מוסרי בלתי רגיל מבחינתם. מי שלא מבין את זה, לא מבין כלום. ולא רק שהם לא מוכנים לקחת פטור, ועל כך עוד אפשר לדון, הם עוד חוסמים למדינה את הכבישים. לאותם מאות אלפים שפוטרים אותם מצבא בחרוק שיניים.

אם זה היה קורה באמריקה, והפטורים מגיוס היו חוסמים את מנהטן, היו שוברים להם את העצמות, והרבה יותר מכך. אז שגם כאן ינהגו כמו באמריקה, לפני שיהיה מאוחר. לפני שחלילה תבוא שפיכות הדמים.

הדברים החריפים שנכתבו לעיל, הם על דעת הכותב בלבד, מערכת אקטואליק מתנערת מהדברים גם אם נכתבו כפרפארזה על אלימות הפלג.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דב הלברטל אתה מטורף ומשוגע והדברים נכתבו על דעת המקלדת בלבד

  יש גבול לכל תעלול. מי נתן לך רשות לרדת לדרגה שלהם ואף להגדיל יתר מהם בדיבוריך?

  פני הכלב |
  הגב
  • פשקויל הפסל הכושל

   צודק בכל מילה.
   כמה שאלות לפורעי הפלג האלים.
   1. האם הרב שך אסר לגמרי לבחורים להשתתף בהפגנות [ככתוב בספריו מכתבים ומאמרים]? האם אסר לתת דיוחי למי שלא לומד בישיבה , או יש לו רשיון נהיגה?
   2. אם תותקפו על ידי מחבלים, וחיילים יסכנו עצמם לחלץ אתכם, האם גם אז תזרקו אבנים ותצרחו עליהם חרדקים?
   3.ראיתי תמונות ברשת של הרב שך מקבל חיילים בביתו וישיבתו בכבוד גדול , האם גם הוא פשרן?
   מהיכן ההיתר ההלכתי להטריד ואיים על אדם לפרסם בפשקויל כושל, האין זו זכותו של כל אחד להחליט היכן לפרסם, והיכן לא??

   בוקי סריקי אלימי |
   הגב