"יכול להרים כוסית ולברך "שהחיינו" על מות אברכים"

הפרופסר אמיר חצרוני ממשיך לעורר פרובוקציות כאשר הוא כותב סטטוסים נוטפי שנאה ורעל כלפי מתנחלים וחרדים כאחד. הפעם הוא באמת הגזים

הפרופסר אמיר חצרוני ממשיך לעורר פרובוקציות  כאשר הוא כותב סטטוסים נוטפי שנאה ורעל כלפי מתנחלים וחרדים כאחד.

חצרוני לא מגנה את הפיגוע הרצחני שבו נרצחו בני הזוג הנקין,  "אני אמור להיות באבל, אבל האמת היא שאני מרגיש לא רע". כותב חצרוני, "אני לא אוהב מתנחלים. אני חושב שהם אחראים לכל מה שרע בישראל – מתקציב בטחון מנופח ועד לאוניברסיטת אריאל. כשמתנחלים מתים, אני לא מרגיש צער. כזה אני. אלו תחושותיי. לא ברור למה הבעה של תחושות כל כך אותנטיות, סבירות ואפילו בריאות נחשבת להסתה. בעצם, כשרואים מי אומר שזו הסתה – מבינים מיד מדוע". הוא כותב.

חצרוני שב ומביע את דעתו על כך שהוא שלא מצטער על מות המתנחלים ואף שמח למשמע הידיעה, "אני שמח לא רק כשמתנחלים מגב ההר מתים. גם ידיעות על מותם של אברכים עם עשרה ילדים, בדווים שמתמחים בגניבת מכוניות, ופנסיונרים של חיל תחזוקה עם פנסיה תקציבית יכול להביא אותי להרים כוסית ולברך "שהחיינו !"

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני "יכול להרים כוסית ולברך "שהחיינו" על מותו" אני שב ומביע את דעתי על כך שאני לא מצטער על מותך ואף שמח למשמע הידיעה, "אני שמח לא רק על מותך. גם ידיעות על מותם של פרוםסורים כמוך עם עשרה ילדים, בדווים שמתמחים בברכת שהחיינו כשיהודים מתים, ופנסיונרים של חיל תחזוקה עם פנסיה תקציבית יכול להביא אותי להרים כוסית ולברך "שהחיינו !"

  דוד |
  הגב
 2. שונא ישראל מובהק.
  ובאבוד רשעים כמוך, רינה..

  האם דם יהודי זורם בעורקיך, אמיר חצרוני ? …

  Raz |
  הגב
 3. מזעזע !!!
  הבן אדם הזה פרופסור ?
  לא ייתכן , כיוון שאפילו דברים בסיסים הוא לא מבין…
  לא יאומן שיש אנשים שמרגישים כך , דם יהודי כואב בכול מקרה.

  עצוב.

  ש |
  הגב
 4. כדאי לך ללכת לפסיכולוג ומהר!!!!!!!!!!!
  כל מילה נוספת מיותרת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. יש לו מחלה שקוראים לה "צומי" , השאלה היא- למה ממשיכים להתרגש מכל מילה של ליצן כזה?

  לירון |
  הגב