לובשים איכות ברייצ'ל H

ללבוש איכות ויופי, זוהי לא רק סיסמה, ברייצ'ל H, זהו המוטו. לכן, כשברייצל H עובדים על תכנון ועיצוב קולקציה חדשה, מדובר במלאכת מחשבת של ממש.

על העיצוב שוקדים חודשים רבים בטרם תראו את פריטי הקולקציה בחנות, כשלצורך כך נוסעים לתערוכות האופנה המובילות בעולם ומתעדכנים בטרנדים העתידיים. לאחר איסוף המידע, מתוכננת הקולקציה תוך חלוקה לבנים ובנות, וחלוקה נוספת לגילאים ומידות- בכדי להתאים את הגזרות לצרכים הספציפיים. בנוסף, נחלקת הקולקציה גם לפריטי קז'ואל- יום יום ושבת, ולפריטי יוקרה- המתאימים לאירועים קרובים.

במסגרת העיצוב ניתן ביטוי לכל פרט ופרט- כולל האקססויארי'ס הנלווים לכל פריט, פפיונים וכובעי קסקט תואמים לחליפות הבנים, ופרחים מפוארים וחגורות בד עשירות לשמלות הבנות.

לאחר השלמת מלאכת העיצוב, מתחילה מלאכת התאמת ובחירת הבדים. ברייצ'ל לא מתפשרים על האיכות, ולתפירת הקולקציה משמשים בדים איטלקיים יוקרתיים הנבחרים בקפידה. הבדים נלקחים לבקרת איכות ברמה ביתית- כביסה במכונה מספר פעמים, ווידוא עמידות הבד, הצבע, אי הופעת כדורוני בד ועוד. רק בדים שעמדו במבחן האיכות ישמשו לתפירת הקולקציה.

להיטי החורף הנוכחי הם בדים בעלי מראה עשיר ונוכחות עוצמתית:

ברוקד- איכותי וזוהר, במגוון דגמים באווירה ויקטוריאנית ובגוונים עדכניים ונוצצים.

עור ותחליפיו- חומר גלם מסיבי בעל מראה חורפי במיוחד, היוצר מראה דרמטי. הגזרות עתירות הבד תורמות ללוק העדכני.

רשת- ליצירת בגד מפואר לאירוע שלך, עוצבו חצאיות מהודרות, אשר אליהן ניתן להתאים עליוניות רשת מוזהבות או שחורות. הרשת יוצרת מראה זוהר ובלתי נשכח, לצד עדינות הנוצרת ממראה ה"תחרה" המחורר.

בואו להתחדש לחורף איכותי ומושלם!

רייצ'ל H, סנטר 1, ירושלים, פתוח ברציפות מ10:00 בבוקר ועד 21:00 בערב וגם במוצ"ש משעה אחרי צאת השבת ועד 23:00

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.