"לוחמים הקריבו את נפשם למען המדינה": ראש המוסד מדבר

לרגל יום הזכרון שוחח רונן גרוס עם ראש המוסד לשעבר שבתי שביט על לוחמי המוסד שציוו לנו את החיים. צפו בראיון שמשודר כעת ברדיו 'קול ברמה'

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חובה עלינו ביום זה להתפלל ולעורר רחמים רבים כאו"א כפי יכלתו, לבקש על כבוד שמים להעביר גלולים מן הארץ, וכל בני בשר יקראו בשמך, ולביטול כל הגזירות הנוראות נגד יהודים החרדים לדבר ד', וגם להתאבל ולקונן ביום זה לקיים (הושע פרק ט) אל תשמח ישראל אל גיל כעמים"

  היום זה יום שנוהגים בו אבלות. כי ביום המר והנמהר שמשנאיך נשאו ראש והרשעים אנשי השלטון הרשע חוגגים יום אידם, שמכריזים כפירה בקב"ה של 70 שנה רח"ל, בריש גלי, וחילול שם שמים בפועל, ומרידה במלכות שמים בפלטרין של מלך.
  *וגם מתרבים הגזירות בהעברה על הדת,
  *בחינוך לשמד לרבבות ילדי ישראל,
  *מתערבים בבתי חינוך החרדים,
  *ובגזירות הגיוס לבנים ובנות בכפיה – ובפיתויים נוראים,
  *בחילולי שבת קודש
  *בחילולי יו"ט,
  *בחיטוטי שכבי,
  *ופרסומי שחץ ברחובות קריה, וכו' וכו' וכו'.

  חובה עלינו ביום זה להתפלל ולעורר רחמים רבים כאו"א כפי יכלתו, לבקש על כבוד שמים להעביר גלולים מן הארץ, וכל בני בשר יקראו בשמך, ולביטול כל הגזירות הנוראות נגד יהודים החרדים לדבר ד', וגם להתאבל ולקונן ביום זה לקיים (הושע פרק ט) אל תשמח ישראל אל גיל כעמים".

  וכל אחד יתפלל מקירות לבו לביטול כח הרע מזרע עמלק, וכל הרשעה כולה כעשן תכלה כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ בהתגלות כבוד שמים בביאת משיח צדקנו ופדות נפשנו בב"א. כמו כן, יתקיים מנינים תפילה עם אמירת 'עננו' לאלו המתענים, "ויה"ר שהמדינה הציונית תתבטל בקרוב ממש ובמהרה ממש, אמן".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב