לוחמי האש חילצו אשה כבת 55 שטיפסה על צוק

לוחמי האש מהיחידה לחילוצים מיוחדים של כבאות והצלה בית שמש, חילצו את האישה הלכודה, והעבירו אותה לטיפול רפואי של מד"א כשהיא במצב קל עם סימני התייבשות

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ מתחנת כב"ה בית שמש, פועלים כעת לחלץ אישה כבת 55 שטיפסה על מצוק באזור מחצבת הר-טוב ואינה מסוגלת לרדת.
לוחמי האש בפיקוד מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים של כבאות והצלה בית שמש, רב-רשף יוסי אסרף מחלצים את האישה באמצעות מערכת חילוץ ובהמשך היא תועבר לבדיקות רפואיות ע"י כוחות הרפואה הנמצאים במקום.

לוחמי האש מהיחידה לחילוצים מיוחדים של כבאות והצלה בית שמש, חילצו את האישה הלכודה, והעבירו אותה לטיפול רפואי של מד"א כשהיא במצב קל עם סימני התייבשות.

לדברי האישה, היא איבדה את דרכה בשטח מזה כשלושה ימים, ובשעות הבוקר המוקדמות ניסתה לחלץ את עצמה ועלתה על המצוק אך נלכדה שם.
בשעות הצהריים, הבחינו בה עובדי המחצבה והזעיקו את לוחמי האש, אשר חילצו אותה במהירות לקבלת טיפול רפואי.

רב רשף יוסי אסרף מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים של כבאות והצלה בית שמש:

"הוזנקנו בשעות הצהריים המוקדמות למחצבת הר-טוב לאחר שדווח לנו מפי פועלים במקום על גברת כבת 55 הלכודה במצוק מעל המחצבה ונמצאת במצוקה גדולה"
"הגענו למקום תוך זמן קצר, וזיהינו כי האישה נמצאת בסערת רגשות ומיובשת, לדבריה היא יצאה לטייל בשטח לפני כשלושה ימים, אך איבדה את הדרך.
כיסינו אותה בביגוד חם, רתמנו אותה לאלונקת חילוץ, ובאמצעות מערכת חבלים ייעודית, חילצנו אותה כשהיא במצב קל להמשך טיפול רפואי"
"אני שמח שהצלחנו לסייע לגברת הזו ולהעביר אותה לטיפול רפואי, דבר שללא ספק מנע פגיעה משמעותית בבריאותה של המחולצת"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.