לוין שלף ממחטה: "תנגב את הדמעות" (וידאו)

בדיון סוער בפגוש ח"כ טיבי צעק ובתגובה שלף השר לוין ממחטה ואמר "אני מוציא מטפחת, ח"כ טיבי בבקשה, תנגב את הדמעות".צפו בעימות . { עימות סוער}

עימות סוער בין השר לוין וח"כ טיבי בתכנית "פגוש את העיתונות" בערוץ 2  במהלך דיון על הצעת החוק להשעיית חברי כנסת שיזם נתניהו.

"מה שעובר בימים האחרונים על חברי הכנסת הערבים זה שלל איומים ברצח בגלל ההסתה של רה"מ", צעק ח"כ טיבי ובתגובה שלף השר לוין ממחטה ואמר "אני מוציא מטפחת, ח"כ טיבי בבקשה, תנגב את הדמעות".

"מדובר באנשים שמתנהגים כאחרוני הבוגדים, שמנצלים את מקומם בכנסת ואת האמצעים שהכנסת נותנת להם כדי לפעול מבפנים", האשים שר התיירות יריב לוין את חברי הכנסת הערבים שביקרו בבית משפחותיהם של מחבלים . "

חברי כנסת שבאים ועומדים דקה דומיה לזכרם של טרוריסטים, מי שעושה דבר כזה הוא בוגד. הבעיה שלנו נמצאת במערכת המשפט שאינה מתפקדת ומאפשרת לח"כים מסוג זה להתמודד ולרוץ לכנסת".

צפו בעימות הסוער באדיבות רשת

ח"כ טיבי  טען כי מדובר בתוצאה של מסע הסתה שמנהל ראש הממשלה נתניהו. "מיום הבחירות כשראש הממשלה אמר את המשפט על 'הערבים נוהרים אל הקלפיות' הוא זיהה שהקלף הזה של הסתה נגד הערבים ונגד הח"כים הוא קלף מנצח ולכן האשים את כלל הציבור הערבי. בשבוע האחרון ההסתה שהוא שדרג אותה, מסכנת באופן פיזי את חייהם של חברי הכנסת הערבים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.