"לומר נבואות זעם? לא ראיתי טירוף כזה" (הקלטה)

הרב בן ציון מוצפי, יוצא למתקפה חריפה כנגד תופעת ההפחדה שגורמת לאנדרלמוסיה בקרב מתחזקים רבים "ראיתי מכתב והזדעזעתי. אומרים לעם ישראל דברי שטות שעד עשרה בטבת – שחס ושלום לא יישאר אף אחד מעם ישראל. רק חולה נפש יכול לכתוב דבר כזה" האזינו. {הגר"ב מוצפי תוקף }

לאחר שבשבועות האחרונים נשמעו נבואות זעם מפי רבנים וילדים שחוו מוות קליני , הרב בן ציון מוצפי, יוצא למתקפה חריפה כנגד תופעת ההפחדה שגורמת לאנדרלמוסיה בקרב מתחזקים רבים ואף גורמת לתופעות שליליות.

בשיעור ברדיו מורשת זעק הגר"ב ציון מוצפי מממעקי ליבו: ""ראיתי  מכתב והזדעזעתי. אומרים לעם ישראל דברי שטות שעד עשרה בטבת –  שחס ושלום לא יישאר אף אחד מעם  ישראל. רק חולה נפש יכול לכתוב דבר כזה. האם יכול להיות עולם בלי עם ישראל? שאל הרב ותקף את המקרה האחרון שבו נער סיפר  כי חווה מוות קליני וראה כי הגאולה בפתח וימותו המון אנשים מעם ישראל, "כל אחד נהיה מטורף ומספר, ראיתי , ההוא אומר 'חלמתי' וזה היה לו מוות קליני  וזה בכלל אין לו מוח עד שיהיה לו מוות קליני. והשלישי חזה איזה מחזה והרביעי כתב מכתב.

"לומר נבואות זעם, לומר דברי הבל ומרמה. לפי דבריהם לא צריך להישאר אף אחד עד י"א טבת. לא ראיתי טירוף כזה"  הסביר הרב. פונים אלי מכל רחבי העולם וכולם פוחדים , מה יהיה בעשרה בטבת?  נאי עונה להם, הכל שקר, עם ישראל מזוכך עכשיו , רק הפחד שעובר ברחובות מזכך את עם ישראל והעלה אותו לדרגות גבוהות, למה שמגיע לעם ישראל כאלו צרות:?.

 

לסיכום אמר הרב מוצפי: "פגשתי הרבה מקובלים, פגשתי הרבה חוזים, פגשתי נביאים, משוגעים, שחלקם יצאו מבתי חולים לחולי נפש וחלקם אחר כך הלכו לבתי חולים כאלה. אבל אף פעם אף אחד מהם לא העז להגיע לשיאים כאלה, לומר נבואות זעם שלא יישאר אף אחד!

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.