לופוליאנסקי על המתנדבת שנרצחה בפיגוע: "נהפוך את חלומה למציאות"

יו"ר 'יד שרה' פירסם הבוקר הודעה בעקבות רציחתה של דליה למקוס הי"ד – מתנדבת בסניף הארגון. ההודעה המלאה – בפנים

יו"ר 'יד שרה', אורי לופוליאנסקי, מסר הבוקר הודעה בעקבות הירצחה של דליה למקוס הי"ד – מנהלת משמרת ערב של סניף הארגון בתקוע.

"הבקר אנו מלווים למנוחת עולם את דליה למקוס ז"ל, קרבן של רצח מתועב וטרור עיוור וחסר רחמים. דליה היתה בדרכה למשמרת הערב בסניף יד שרה בתקוע. אחד מ-104 סניפים המאויישים על ידי כ-6000 מתנדבים בכל רחבי ישראל.

דליה היתה נכונה לאייש במסירות ובהתמדה את משמרת ערב. היא נפלה בדרכה למילוי שליחות אנושית ומוסרית: לתת. לכל אדם. בכל שעה. בכל מקום.
ליד קיברה אנו אומרים: נמשיך בעז"ה למלא בנחישות ובדבקות את מורשת היהדות לעזור לכל אדם ולממש את חזון יד שרה : שיפור איכות חייהם של המתמודדים עם קשיי תפקוד הנצרכים לסיוע רפואי סיעודי . גל הטרור המוטרף הפוקד אותנו לא יעצור את מורשת החסד והאיכפתיות לגורלו של האדם הזקוק לסיוע.

לדליה היה חלום והיתה משאלה: להסיע את ציוד רפואי שיקומי ישירות לביתם של המתגוררים באזור בו התנדבה. לחסוך להם במצוקתם את הדרך. היא החלה לעשות זאת בכוחותיה ובריכבה שלה. אנו ביד שרה, ביחד, נהפוך את חלומה למציאות ונמשיך להרחיב את מעגל העשייה לטובת הרבים כפי שאנו עושים בכל חלקי הארץ הזאת, במרכז ובפריפריה ולכל מגזרי הציבור"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.