משפט אולמרט – לופוליאנסקי: החלטה ביום שני (וידאו)

בתום דיון של 5 שעות בבקשות עיכוב הביצוע של עונשי המאסר של אהוד אולמרט והרב אורי לופוליאנסקי שופט ביהמ"ש העליון נועם סולברג הודיע כי החלטה תתקבל ביום שני הקרוב.

בתום דיון של 5 שעות בבקשות עיכוב הביצוע של עונשי המאסר של מורשעי הולילנד, אהוד אולמרט והרב אורי לופוליאנסקי (ראש עייריית ירושלים לשעבר)  שופט ביהמ"ש העליון נועם סולברג הודיע כי ההחלטה תינתן ביום שני הקרוב.

צפו בלופוליאנסקי אולמרט בבית המשפט היום – צילום: אבי שיף קוקר 
[alooma ref="85d23ddcf4fd4f68f1956e72c11f0171.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

מנהל המחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה, עו"ד ג'ואי אש, בתגובתו לבקשתם של המורשעים במשפט הולילנד לעכב את ריצוי מאסריהם אמר כי . "השאלה בתיק הזה היא הערכת עדים, ואנחנו לא חושבים שערכאת הערעור תמצא את הכלים להתערב". כל המורשעים הורשעו ביותר מאשר עבירה אחת ובנסיבות חמורות מבחינת היקף הכספים,  לא ניתן להתעלם מנסיבות ביצוע העבירות. לגבי אורך תקופות המאסר" אמר אש, 

במחלקה ראשונה פורסם כי  במהלך הדיון השופט נעם סולברג שאל, האם הכרעת הדין אינה מורכבת. אש השיב בשלילה, ואמר שהיא ארוכה ורוויית פרטים – אך לא מורכבת, והערעורים מתמקדים בשאלות של מהימנות".  "אם בית המשפט יקבל שסיכויי הערעור טובים, עליו לקבל את הבקשה – חד-משמעית", הוסיף. לגבי אורי לופוליאנסקי השיב השופט, כי השב"ס קבע חד-משמעית שיוכל לטפל בו. 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.