מחאה: 'יתד נאמן' נגד הרב אמנון יצחק

הפרשייה שהתחילה כסכסוך בין שתי מחזירים בתשובה והעסיקה בעיקר את המקורבים לשתיהם, הופכת להיות הבוקר נחלת הכלל; בעיתון יתד נאמן בטאונו של הציבור הליטאי אשכנזי פורסמה ידיעה "זעזוע ושאט נפש" על תקיפת הרב זמיר כהן "מגדולי מחזירי התשובה בדורנו" נכתב {מלחמות קודש}

הפרשייה שהתחילה כסכסוך בין שני מחזירים בתשובה והעסיקה בעיקר את המקורבים לשניים, הופכת להיות הבוקר נחלת הכלל; בעיתון 'יתד נאמן' בטאונו של הציבור הליטאי אשכנזי פורסמה ידיעה "זעזוע ושאט נפש" על תקיפת הרב זמיר כהן "מגדולי מחזירי התשובה בדורנו" נכתב.

כזכור לפני יומיים הותקף הרב זמיר כהן נשיא ארגון הידברות אחרי שמסר שיעור בתל אביב, והוא הגיש תלונה במשטרה נגד אנשי הרב אמנון יצחק על תקיפה.
בין השניים ניטש מאבק אלים שנגרר לפסים נמוכים מאוד, על רקע הביקורת שמתח הרב זמיר כהן באחת מהרצאותיו נגד הרב אמנון יצחק על כך שהוא מבטל כל רב וגדול בישראל.

הרב אמנון יצחק לא נותר חייב, והשיב בשיעורו בחריפות להרב זמיר כהן וכינה אותו 'פלסטיני' 'שסניק' כשהוא לועג ומאשים אותו על היותו מאנשיו של דרעי, "בשבוע הבא, אחשוף עליך עוד דברים" סיים הרב את התגובה שלו להרב זמיר כהן.

לציין שגם בעיתון 'יום ליום' בטאון מפלגת ש"ס יצאה היום מחאה חריפה נגד תקיפת הרב זמיר כהן , ואתמול פנה השר אריה דרעי יו"ר שס למפכ"ל המשטרה שלא להרפות ולמצות את הדין עם התוקפים של הרב זמיר כהן.

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מסכן הרב אמנון רודפים אותו מנסים למחוק אותו בכל דרך אדם אחר היה לא היה מחזיק מעמד הקדוש ברוך נותן לו כוחות כי יש לו מסירות נפש על הפצת תורה וזיכוי הרבים והעמדת האמת על תילה, הרב אמנון ה' יוסיף לך כוח להראות וללמד את האמת של התורה הקדושה ולסלק כל דבר שקר מפי מרצים של הדור האחרון ועליו נאמר הכתוב "מִגְדַּל עֹז שֵׁם יְהוָה בּוֹ יָרוּץ צַדִּיק וְנִשְׂגָּב."

  איש יהודי |
  הגב
 2. הרב אמנון יצחק מתגלה בכל יום שעובר כצדיק אמת וירא שמיים אמיתי, ואילו המקורבים לש"ס או המשויכים לה, נופלים לחטאים גדולים.. ככה זה שמכפוף דרעי הוא המרן האמיתי שלהם ולא הרב עובדיה יוסף זצ"ל שאמר בפיו שהוא רשע, עצמאי ולא מקשיב לו.. על זה כל ה"רבנים" שותקים??? אזהם לא רבנים בכלל.. הם פוליטיקאים אינטרסנטים!!

  נאור |
  הגב
 3. בטוח מפלגת העבריינים שס ארגנה את התקיפה, כמו שפרסמה את קלטת בגנב הרשע כדי לתת דה-לגיטימציה בזמנו להילחם באלי ישי.
  נוכלים מגעילים. מקומם בכלא, או בצפון אפריקה. חזרה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. חשבתי שמדובר על תקיפת מרן רה״י ר׳ אשר דויטש שליט״א,והעיתון חזר בתשובה והחליט למחות על הפשע הנתעב הזה מלפני שנה….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. יתד נאמן נגד הרב אמנון ? ממש לא.
  הרי גם הרב אמנון יצחק יוצא ומתנגד לאלימות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ליתד לא נאמן איך זה בפרוח רשעים ויציצו כול פועלי אוון …. להישמדם עדי עד. אין שום ספק שניסו לתפור תיק לרב הקדוש אמנון יצחק שלי"טא, אבל עברנו את פרעה נעבור בעזרת השם גם את זה חברי הדברות בלחץ אטומי על מה שעתיד להיחשף , אז הבהלה הביאה אותם לנסות להפיל בפח את הרב אמנון יצחק הצדיק אבל הם שכחו מספר דברים, שהקדוש ברוך הוא עומד לימינו של בנו הצדיק ירא השם דובר אמת שמבזה את השקר ומשפילו, והכורה בור לחברו סופו ליפול בו ועוד שהם חרצו דין רודף על הרב אמנון וכידוע השם יבקש את הנירדף , לכן כדאי מאוד להיזהר שמידת הדין לא תיהיה מתוחה ויתד לא נאמן אל תצדדו בצד הלא נכון שלא תיתבעו משמים ואל תחברו לרוע

   אלמונית |
   הגב
 6. מסכן הרב אמנון..שאותו תקפו ושתו ושותים את דמו כבר 5 שנים על זה "יתד נאמן" לא יצא?
  כמה שילמו להם? בושה!!! שכחו את ההרצאה בבית שמש שבאו עשרות בריונים כמעט לעשות בו לינ'ץ
  ואיפה הגז שזרקו שם וניפגעו ילדים קטנים שפונו לבית חולים באותו יום?את זה שכחתם "יתד"?
  איפה בקבוק הזכוכית שזרקו על הרב אמנון בעיר צפת על הרכב? איפה המודעות שתולשים לו במשך שנים?איפה ההפגנות והתפרצויות של הבריונים בהרצאות של הרב אמנון עם אלימות לפחות מילולית לפוצץ את ההרצאות שלו? שכחתם!!!!!! שכחתם!!!! שכחתם!!!! איפה האוטובוס ששכרה יהודית משה ושלמה לכל נער 100 ש"ח כדי לירוק על הרב אמנון בהרצאה בבית שמש? להמשיך?????

  אלדד |
  הגב
 7. הרב אמנון יצחק לא קשור לתקיפת הרב זמיר. גם מחקירת המשטרה עולה כך. במקום לדרוש את האמת מתייצבים כל הגורמים כמו עורבים בגינוי הרב אמנון יצחק. הרב אמנון לא ירא מהם, ימשיך לאמר את האמת בכל במה אפשרית. בניגוד לשאר הרבנים, הרב אמנון אומר דברים עם גיבוי מתועד בסרט. אנחנו אוהבים ונמשיך לאהוב את הרב אמנון יצחק

  אבישי אברהם |
  הגב
 8. א. "הפרשייה שהתחילה כסכסוך בין שתי מחזירים בתשובה….."- מה זה שתי? מדובר פה על שני גברים…

  מישהי |
  הגב