לחוצים? קמפיין חדש לעידוד הגיוס לצה"ל (וידאו)

בצל התסיסה בציונות הדתית, קמפיין חדש לעידוד הגיוס לצה"ל בכיכובו של אושיית הרשת, אלעד לוי

 בצהל מודאגים ? כוכב הרשת, אלעד לוי, נבחר להיות הפרזנטור של צה"ל בסדרת סרטוני רשת חדשים המעודדים גיוס לצה"ל ומיועדים לבני נוער המיועדים לשירות חובה (מלש"בים). הסרטון הראשון עלה אתמול בעמוד הפייסבוק של צה"ל והוא עוסק בשרשרת החיול בבקו"ם. שאר הסרטונים יעסקו בתהליך האיתור מתוך מטרה להעלות את המוטיבציה לשירות כללי ולתפקידי לוחמה. הסרטונים תואמים לסגנון ולשפה הייחודיים של לוי, ולשאר התכנים המקוריים שלו שנצפו יותר ממיליון פעמים ושותפו מאות אלפי פעמים.

אלעד לוי בשרשרת חיול

אז איך נראה היום הראשון בצה"ל? שלחנו את Elad Levi לבדוק

‎Posted by ‎צה"ל – צבא ההגנה לישראל‎ on‎ יום שני 13 מרץ 2017

 

לוי הוא אושיית רשת וגוף תקשורת עם מאות אלפי עוקבים בפייסבוק, באינסטגרם ובסנאפצ'ט. הוא מייצר יחד עם בת זוגו סרטונים קומיים שהופכים ויראליים. לוי מגיש גם את תכנית הבידור היומית "חי ב-LIVE" ברדיו "גלי ישראל" (94/106.5FM).

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. החזון איש' "נלחם על גיוס בנות, שלא יהיה גיוס בנות, מי יודע אם לא נפטר מצער מהמלחמה הזו, הוא נפטר מצער שהיה לו על המלחמה על גיוס בנות". כך גם מרן – הגר"ע יוסף זצ"ל – נפטר מהצער שהיה לו על גיוס בחורי ישיבה. "מרן היה לו צער שרוצים לקחת את בחורי הישיבות, מרוב הצער הזה, מי יודע, כמו שהחזון איש נפטר מגיוס בנות, הרב לקח את זה ככה ללב, מי יודע אם לא בשביל זה גם כן נפטר" וזה דברי אלוקים חיים!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מי שהמציא את המילה חרד"ק ניצח את המערכה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • האידיוט המשכיל העמלקי יהודה משי זהב שבניו משרתים בצה"ל בטור ב'ידיעות' על בובת החייל במא"ש: "יש לי טענות כלפי הרבנים שלנו, המפגינים מוציאים שם רע, חייבים להוציא אותם מהשכונות. אסור לפחד מהם. ועל המשכילים האלו אמר הקב"ה בַאֲבֹד רְשָׁעִים רִינָּה וגו' ודו"ק. עפרא לפומא – פירוש הביטוי – שימלא פיו עפר דהיינו שיחזור לעפר ממנו בא גופו ותלך נפשו לאבדון מבלי שום זכר, ע"י הקב"ה בעצמו. ומי שהמציא את המילה חרד"ק ניצח את המערכה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב