לחיות קרוב לקודש

ירושלים היא עיר מיוחדת במינה ובעלת אווירה מסורתית, יהודית, דתית אשר מחברת אליה חרדים, דתיים וחילוניים גם יחד. אנשים המחוברים למסורת והציבור הדתי בוחרים את ירושלים כעיר המגורים שלהם ממגון רחב של סיבות הקשורות אל הדת ואל אותו חיבור יהודי. יש בה מגוון של אתרים קדושים ליהדות ביניהם מגדל דוד, הכותל המערבי, בית הכנסת החורבה, קברי הסנהדרין, בתי כנסת ספרדים, קבר רחל, מנהלות הכותל ועוד. לכן, אנשים שרבים מעוניינים לגור דווקא בירושלים ומחפשים דירה המתאימה לצרכיהם.

בעיר ירושלים יש 404,800 אלף תושבים, 7,504 תושבים לקמ״ר. מחיר של דירה ארבעה חדרים במרכז העיר נע בין 3,800,000-4,000,000 מליון שקלים

פרויקטים חדשים בעיר ירושלים של חברת אזורים:

http://www.azorim.co.il/דירות-חדשות-למכירה-בירושלים

היתרונות של מגורים בירושלים

פרט לעובדה שבעיר יש את האתרים הקדושים ליהדות, מדובר בעיר מיוחדת במינה אליה נוהרים עשרות אלפי תיירים בשנה מכל העולם. לעיר סיפורים היסטוריים המציגים אותה כפי שהיא היום, מוזיאונים: מוזיאון ישראל המציג תערוכות אומנות מרחבי העולם ושל אמנים ישראלים, מוזיאון יד ושם המנציח את מאורעות מלחמת העולם השנייה, מוזיאון מגדל דוד, מוזיאון ארצות המקרא, מרכז מורשת בגין, גבעת התחמושת ועוד.

 

בנוסף העיר ירושלים מציעה לתושביה ולאנשים המגיעים מבחוץ מגוון של מקומות בילוי. יש בה חיי תרבות עשירים ותוססים, פסטיבלים לאורך כל השנהבתי קפה, מסעדות, שוק צבעוני ועשיר, סדנאות מיוחדות ועוד…

 

פרוייקטים בבנייה

בימים אלו יש כמה פרויקטים מרכזיים הנמצאים בתנופה בעיר הבירה של ישראל. הפרויקט הראשון נקרא מוזיאון רזידנס והוא ממוקם ברחוב אברהם גרנות 7 על ידי החברה האחים ישראל. פרויקט יוקרה נוסף נקרא סביון VIEW וממוקם בצומת שבין הרחובות יפו, הנביאים וולנברג ממש במרכז העיר. בנוסף, חצר הנביאים במיקום מרכזי בחסות אפריקה ישראל, דונה עין כרם בשכונת עין כרם, פרויקט אפרתה 8 מטעם יסודות שיתוף חברה לבנין בע״מ, גני נוי בהר חומה  ועוד פרויקטים רבים נוספים נמצאים בתהליכים של בנייה.

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.