לחץ על ארגוני זכויות אדם להפסיק לממן את רצועת עזה עד שחרורו מהשבי של מנגיסטו

יו"ר השדולה להשבת אברה מנגיסטו, ח"כ ד"ר אברהם נגוסה קורא לארגוני זכויות האדם לחדול מכל סיוע לרצועה עד שחמאס ישחרר את שני הישראלים

גם ללא עזרתו של ראש הממשלה בניימין נתניהו, ח"כ נגוסה ממשיך בפעולותיו למען שחרורו של אברה מנגיסטו משבי החמאס, ולאחרונה נפגש עם ארגוני זכויות אדם ברחבי אירופה וקרא להם להפסיק לתמוך ברצועת עזה עד שמנגיסטו ישוחרר

 

יו"ר השדולה להשבת אברה מנגיסטו, ח"כ ד"ר אברהם נגוסה קורא לארגוני זכויות האדם הבינלאומיים לחדול מכל סיוע לרצועת עזה עד שחמאס ישחרר את שני האזרחים הישראלים שעל פי הצהרות ארגון הטרור נתונים בידיו.

 

ח"כ ד"ר אברהם נגוסה: אמר היום "ארגון זכויות האדם Human Rights Watch הנמצא בקשר עם ארגון חמאס הצהיר השבוע כי חמאס חייבים לשחרר את אברה מנגיסטו ואת הישאם אלסייד. כעת על ארגון human rights watch וכן על ארגוני זכויות האדם הנוספים הפועלים באזור כמו אמנסטי אינטרנשונל והצלב האדום לפעול באופן מעשי ולא רק בדיבורים ולהוכיח כי הם אכן ארגוני זכויות אדם.

 

"אני קורא לארגונים הללו להפסיק כל סיוע הומניטרי לרצועת עזה עד שארגון חמאס ישחרר את האזרחים הישראלים חסרי הישע שבמצב נפשי קשה, לביתם ולמשפחותיהם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.