ליאון: "בתחושה שלי – אקח בסיבוב ראשון"

אפילו לא בסיבוב שני: משה ליאון הכריז היום בראיון ל'קול ברמה', כי הוא בטוח בנצחונו כבר בסיבוב הראשון

המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון התראיין הצהרים, בין שאר המועמדים לראשות העיר ירושלים, לרונן כץ ברדיו קול ברמה.

בראיון סיפר ליאון: "פתחתי את הבוקר בתפילה בכותל ובביקור בציון הרב עובדיה הרב אלישיב והרב מרדכי אליהו".

ליאון אמר: "אני עוסק בהמרצת המצביעים ואנחנו בדרך לניצחון, אני מרגיש תחושת סיפוק שכל השנים שפעלתי בשכונות, הכל מתנקז לתמיכה".

ליאון הכריז בשידור, כי "התחושה שלי היא שאני אקח כבר בסיבוב הראשון".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חשש רציני במטה דגל התורה, כי המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון, לא יצליח לעבור את המכסה בכדי לעבור לסבב הבחירות השני. גפני והרב דוד כהן שליט"א פנו טלפונית לתושבי העיר ירושלים וקראו להם לצאת ולהצביע לדת ומשה ליאון, אבל רובם ככולם לא יצאו אח"כ לבחור, בגלל שהם לא אוהבים המדריך החדש -יענקושי-, ורוצים להראות לו שהוא לא יהיה שלהם. יענקושי לך הביתה ותפסיק לבזות מרן שר התורה.

  חשש רציני במטה דגל התורה, כי המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון, לא יצליח לעבור את המכסה בכדי לעבור לסבב הבחירות השני. גפני והרב דוד כהן שליט"א פנו טלפונית לתושבי העיר ירושלים וקראו להם לצאת ולהצביע לדת ומשה ליאון, אבל רובם ככולם לא יצאו אח"כ לבחור, בגלל שהם לא אוהבים המדריך החדש -יענקושי-, ורוצים להראות לו שהוא לא יהיה שלהם. יענקושי לך הביתה ותפסיק לבזות מרן שר התורה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לזכור היום בערב שאני אמרתי: שליאון האדם שלא מכיר טוב את ירושלים לא יהיה ראש העיר בירושלים!!! הבוקר כתב לנו יהודי חשוב בירושלים שהצביע ל"עץ" וסיפר כי ורוב מפלגת 'עץ' מכניסים ליוסי דייטש לראשות העיר.

  לזכור היום בערב שאני אמרתי: על ליאון שבוא האדם שלא מכיר טוב את ירושלים ולא יהיה ראש העיר בירושלים!!! …

  דרמה בציבור הדת"ל! הבוקר עם סיום התפילה הודיעו שני רבנים גדולים ומופלגים מהבולטים בציבור הדתי לאומי הרב טאו והרב יעקב שפירא שהם תומכים במועמד החרדי יוסי דייטש, והם קוראים לכל אחד ואחת לצאת ולהשפיע למען העיר ירושלים ולשלשל לקלפי את הפתק "יוסי דייטש" לראשות העיר וזה בערך 34000 קולות.

  הבוקר כתב לנו יהודי חשוב בירושלים שהצביע ל"עץ" וסיפר כי ורוב מפלגת 'עץ' מכניסים ליוסי דייטש לראשות העיר.

  וכעת בירושלים רואים בחוש מכת "מוות לגפני ודרעי" התמיכה ביוסי דייטש גוברת! כל רגע!!! ממש כל רגע!!!!! זה גם מכה גדולה ליענקושי מנהיג החדש, וגם רלי בן דוד, חברת מועצה לשעבר ממרצ מודיעה: אתמוך ביוסי דייטש לראשות העיר. קוראת לכל תושבי ותושבות ירושלים לעשות כמוני!… – זהו סוף פסוק אין עוד. ואשמח מאוד לראות בקרוב במפלתם של האכזרים המיסיונרים מנהיגי החרדים:
  -*דרעי שר"י,
  -*גפני שר"י,
  -*יענקושי שר"י,
  עכשיו תקשיבו טוב!!!

  תקשיבו!!! אם מזרע היהודים אשר החלותם לנפל לפניו לא תוכלו להם,
  כי נפול תפולו לפניהם, בקרוב ממש!!!!!!
  ואשמח לראות במפלתם של הרשעים גם בשאר הערים…

  גם הגאון הגדול, הצדיק, הרב המתיר חפירת קברי ישראל בבית שמש, גאון הגאונים, הרב הריפרמי וכו' ראב"ד הע"ח רבי מ. שטרנבוך שליט"א הורה השבת למתפללים בבית מדרשו "אבקש שמי שמשתתף בבחירות בירושלים שיצביע ליוסי דייטש", וחובת כולנו לפעול למען הצלחתו, יצויין שזה פעם ראשונה שהרב מתייחס לבחירות בפומבי.

  ובגור: הודיעו שאין היום כולל לאברכים, שהציבור ילך לפעול ולהפעיל למען 'ג' ולמען הרב יוסי דייטש שליט"א. במועמדות של יוסי דייטש, מעבר לזה שאנחנו הולכים להצביע במצוות רבותינו בלי שום חשבונות – הוא גם אדם מוצלח. ירא שמים, בעל מדות טובות, ממש מוצלח!!! יוסי דייטש יזכה כבר בסיבוב ראשון. מספרים לאנשים שקרים ובדיות עם סקרים שלא היו ולא נבראו. לא צריך לשכנע בכך את הציבור שהרב יוסל דייטש ינצח כבר הערב בס"ד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב