ליאון הגיע לשיעורו של הגר"ד יוסף: איש חכם ונבון

ראש העיר י-ם משה ליאון, הגיע כעת לשיעורו השבועי של חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף שליט"א והודה לו על תמיכתו במערכת הבחירות

ראש העיר י-ם הנבחר מר משה ליאון, הגיע כעת לשיעורו השבועי של חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף שליט"א והודה לו על תמיכתו במערכת הבחירות.

 

אל רה"ע ליאון התלווה מנהל מטה הבחירות של סיעת 'שס ירושלים' וחתנו של יו"ר תנועת שס, רוני דהן.

 

הגר"ד העתיר בשבחים על ליאון: "זכינו ויהודי ירא שמים ואיש יקר מאוד, הוא העומד בראשות העיר ירושלים. להיות ראש העיר זה תפקיד לא פשוט, ליאון איש חכם ונבון היחיד שמתאים לכך"

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אסור לשמוע שיחות ר' דודו חומץ בן יין כולו גאוה שחצנות וגועל נפש

  הוא חבר לאיש משחית

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ר' דודו עבור הלשון הרע שאמרת על רבי אליהו ישי שליט''א לא יתנו לך עולם הבא

  בטוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רבנית קוק תליט''א: שס מפלגה רעה ואנשיה אלימים. נו נו היא בטבריה. שס היום הרס אותה העברין האסיר המשוחרר ממש נחש שיצא מהחור שלו. ראו רבותי הנזקים של מכלוף ימח שמו וזכרו אמן

  רבי דודו ראית איזה חרבן הביא חבר ילדות שלך העבריין דרעי . עשה משס של אביך מזבלה
  איך אתה יושן בלילה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. ראש עיר של הקומבינה עובד על כך שדוד יוסף יהיה רב העיר

  ידוע התכנית של דרעי ודוד יוסף להחלפת רב העיר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מכלופון סכין

  זה רב? עאלק גאון.

  דוד יוסף עוד זבלון מבית שס |
  הגב
 6. "כי מרן הגר"ח קניבסקי ראשו וכולו בתורה ובארבע אמות של הלכה וכל הפרסומים בשמו הם שקר וכזב" והם נעשים ע"י גפני ודרעי וע"י מנהיג הדור החדש יענקוש כנסו*************

  מכתב למנהלת הסמינר: "זו בושה וחרפה"
  הפולמוס סביב הריקודים בחצר הסמינר 'החדש' בחוצות י-ם נמשך, מכתב בשם "הורים כואבים" הופץ בסמינר. גורמים בסמינר מתייחסים לראשונה לסערה: הכל לפי הוראת הרבנים????

  "לכבוד המנהלת גב' פרצוביץ שתחי'

  שלום וברכה

  בחלוף יומיים מהריקודים והמחולות בחצר הסמינר והשכל והדעת מתחילים לחזור למקומם, זה הזמן להעלות על הכתב את מה שתמהו הורים רבים על מה פרצה השמחה, הרי זה בושה וחרפה"

  השקעה בסטרט-אפ ברמות סיכון שונות
  השקעה בסטרט-אפ ברמות סיכון שונות
  'הבלאק פריידיי' – עוד מעט פה – תתכוננו!
  'הבלאק פריידיי' – עוד מעט פה – תתכוננו!

  "וכמו שאמר אחד ההורים שאפשר להמליץ את אמרתו של דוד המלך: "הקשיבה אל רינתי כי דלותי מאוד" וכפרושם של המגידים שכשאתה מקשיב על מה אדם מלא רינה ושמחה הנך מבין כמה דל ומסכן הוא"

  "ולא נרמה את עצמינו שהשמחה הייתה על כבודם של גדולי הדור כי הרי כל בר דעת יודע שאילו זכינו וכל הציבור החרדי על כל עדותיו כולל החסידים ובני תורה היו בדעה אחת ובוחרים את משה ליאון ואכן היה נבחר, האם גם אז היינו עושים את החגיגות? בוודאי ובוודאי שלא, כי כל החגיגה הוא כי נצחנו חלקים אחרים מהציבור החרדי ששומעים לרבותיהם, וזה הבושה והחרפה"

  "האם נתתם את הדעת כשניתנה ההוראה לבנותינו לרדת לריקודים, שיש בסמינר עשרות בנות ומורות רבות עם דעה אחרת וזה דוקר להם כמדקרות חרב???? וזה הבושה והחרפה"

  בהמשך המכתב נכתב "והנני לצרף כאן כמה שאלות שייתכן שישאלו אתכם הבנות, וכדאי להכין תשובה מראש: כיצד יתכן ששישה אנשים הובטחו והתברכו לפני חודש ע"י גדולי הדור שהם יכהנו כראשי עיר, כל אחד במקום אחר 3 חרדים ואלו הם: הרב פינדרוס לאלעד, הרב אבוטבול בבית שמש, הרב רוזנטל בקרית יערים. התוצאה ידועה לכולנו כדלהלן:

  הרב פינדרוס נפסל בבית המשפט

  הרב אבוטבול הפסיד בבחירות

  הרב רוזנטל נלקח לגנזי מרומים

  רק שלושת המועמדים החילונים שנתברכו ע"י גדולי הדור ואלו הם: גב' קליש מחיפה, מר אוחנה בצפת, ומר ליאון בירושלים רק עליהם חלה הברכה, וכי הברכה מתקיימת רק בחילונים ולא על חרדים???? ורק הם מועמדיהם של גדולי הדור????"

  "התשובה האמתית" מסביר ההורה "כי מרן הגר"ח קניבסקי ראשו וכולו בתורה ובארבע אמות של הלכה וכל הפרסומים בשמו הם שקר וכזב" והם נעשים ע"י גפני ודרעי וע"י מנהיג הדור החדש יענקוש שר"י.

  בסיום מאשים ההורה שכתב את המכתב וכותב למנהלת "מי כמוך יודעת שרבים רבים ממצביעי דת לא היו מתקבלים לסמינר שלנו, כי אינם עומדים בתקנות!!!! ואילו מצביעי עץ רובם ככולם היו מתקבלים על מגש של זהב לולי שהם היו נמנים על בני התורה, ואם כן שוב פורצת השאלה על מה הרקדתם את בנותינו????????". איזה פריצות שהבנות ירקדו בחוץ ברבים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב