ליאון ל'אקטואליק': "אני רץ עד הסוף. לא בטוח שירוץ מועמד חרדי"

היום יכריז משה ליאון על המועמדות לראשות עיריית ירושלים אחרי פרישתו הסופית של ניר ברקת, והוא מצפה לתמיכה החרדית. בראיון ל'אקטואליק' הוא מתייחס להצבעה החרדית ומאמין שלא ירוץ מולו מועמד חרדי

אחרי שבציבור החרדי החליטו כי יגיעו להסכמה משותפת בכל מה שקשור לבחירות לראשות העיר ירושלים, האם ירוץ מועמד חרדי ומי הוא יהיה, שאר המועמדים כבר מחממים מנועים. אחרי שבשבוע האחרון הודיעו מועמדים שונים על הריצה שלהם, ואמש פורסם על כוונתו של השר זאב אלקין להתמודד אף הוא, היום יודיע משה ליאון, המועמד המפסיד בבחירות הקודמות, על מועמדות נוספת שלו לבחירות לראשות העיר, אותן הוא מתכוון לקחת הפעם.

בראיון ל'אקטואליק' אומר משה ליאון: "אני רץ בעזרת ה' עד הסוף, ואני אנצח. יש לי כבר בסיס תמיכה של הציבור החרדי. בפעם שעברה קבלתי כתשעים אלף קול, והפעם אני אקבל יותר. אני לא כמו כל המועמדים שכשמפסידים הולכים לעשות לביתם. אני נשארתי בעיר ושמרתי על קשרים טובים עם כולם".

לשאלתנו האם הוא לא חושש ממועמד חרדי, אומר ליאון: "קשה לי לראות את זה שירוץ מועמד חרדי, כי החרדים לא יילכו על ספק ולא ירצו סתם להפסיד קולות" (כפי שהיה למשל בבחירות בהן רץ מאיר פרוש. נ.ט.).

ליאון, אדם שומר מצוות, הצהיר לנו: "אני נגד חילולי שבת בפרהסיה ונגד מסחר בשבת, ואעמוד על כך בתוקף".

עד עתה הצהירו על כוונתם לזכות בכס לראשות העיר, פפה אללו, משה ליאון, עופר ברקוביץ, אבי סלמן ועו"ד יוסי חביליו.

מי שאולי ירוויח אם יעמוד מול כל המועמדים האלה, הוא מועמד חרדי שאולי יזכה בתפקיד הנכסף, עקב הפילוג בציבור החילוני והכללי בין מספר רב של מועמדים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.