ליאון: "להתגייס לטובת הקונצרט החרדי"

ח"מ עיריית י-ם משה ליאון בקונסרבטוריון רון שולמית: עיריית ירושלים חייבת להתגייס לטובת הקונסרבטוריון

 

חבר מועצת עיריית ירושלים משה ליאון, קיים השבוע סיור מיוחד בקונסרבטוריון רון שולמית בירושלים: והצהיר על הצורך של עיריית ירושלים להגדיל באופן משמעותי את התקציב של הקונסרבטוריון ללימודי מוזיקה באיכות וברמה גבוהה לתלמידות מהמגזר החרדי: "אני אוהב שאתם לא מוותרים על הרמה המקצועית, ולא חוסכים בהשקעה, למרות שאתם פועלים בחוסר תקציב", אמר חבר הנהלת העיר ירושלים להנהלת קונסרבטוריון רון שולמית. ליאון התפעל מאיכות הנגינה של המוסיקה הקלאסית של התלמידות, ומהרמה הגבוהה והמקצועית של הלימודים בקונסרבטוריון.

"בכוונתי לפעול להכפלת התקציב השנתי של המוסד המיוחד הזה" הצהיר משה ליאון, שנושא המוזיקה באופן כללי והמוזיקה הקלאסית האיכותית קרוב ללבו, ומהווה חלק בלתי נפרד מסדר היום שלו לקידום התרבות בירושלים.

עם כניסתו סקר משה ליאון כיתת אומן בחליל, והתרשם עמוקות מהרמה המקצועית של התלמידות. לאחר מכן השתתף חבר המועצה  בקונצרט מיוחד שבוצע לכבודו על ידי החלילן נועם בוכמן והמנהל המקצועי הראשי של רון שולמית מאסטרו הד"ר אורי ברנר, כחלק מסדרת קונצרטים של גדולי המוסיקאים בארץ ובעולם, המבוצעים בקונסרבטוריון כהעשרה אמנותית לבנות שאינן יכולות להשתתף בקונצרטים חיצוניים אשר אינם לרוח היהדות.

ליאון הדגיש את הצורך של הגופים הרשמיים לסייע לרון שולמית, בשל המיוחדות  של הקונסרבטוריון, שהינו מקום למידה ייחודי, שבו לומדות התלמידות מהמגזר החרדי מוזיקה ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר:  "יש בירושלים מוסדות שונים ומגוונים, מקום כמו הקונסרבטוריון אין לא בירושלים ולא במקומות אחרים בארץ. יש חובה מיוחדת לעיריית ירושלים ולכל הגופים הממשלתיים להתגייס כדי להגדיל את התקציבים והסיוע שלכם", אמר חבר מועצת עיריית ירושלים משה ליאון, להנהלת הקונסרבטוריון

 

"אני מתחייב לשמש כשגריר של הקונסרבטוריון, ולשכתי תהיה פתוחה בפניכם לכל מה שדרוש עבור פיתוחו ושגשגו של המקום המיוחד הזה שבניתם. בכוונתי לדאוג לפתיחת הדלתות עבורכם בעיריית ירושלים ובכלל, בכדי להגדיל את התקציב שהעירייה מעניקה לכם", אמר ליאון למנכ"ל קונסרבטוריון רון שולמית, בן ציון חסיד.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.