ליאון מגשש בשערי חסד נפגש עם הגר"ע אוירבאך: "נדבר עם ר' שמואל"

המירוץ לראשות עיריית  ירושלים הולך ומתחמם: הקרב הצמוד בין משה ליאון לבין ניר ברקת מביא את המעומדים ליישר הדורים עם הגורמים השונים שלא הביעו עד כה תמיכה בהם.

הפלג הירושלמי מריץ מועמד לראשות עיריית ירושלים בכדי לכרסם בכוחו של ליאון שזכה לתמיכתם של הרבנים בבני ברק, ליאון יודע טוב שבמצב הנוכחי יהיה קשה מאד לכבוש את ראשות העיר מידי ברקת.

בשערי חסד לא אהבו את התמונות של ליאון שביקר אצל גדולי ישראל בבני ברק, וציפו אף הם לביקור דומה. אמש החל ליאון במגעים עם אנשי הפלג הירושלמי שהביאו אותו למעונו של רבה של שכונת בית וגן הגר"ע אוירבעך.

ליאון דיבר על ליבו של הרב, וזכה כתף קרה, "יש לנו הוראות מר' שמואל לתמוך ברב אפשטין לראשות העיר", הוא אמר למועמד שמתיימר לכבוש את כיכר ספרא, ליאון כך נודע, עשוי להיפגש עם מרן הגר"ש אוירבאך ולקבל את תמיכתו.

ליאון זוכה לתמיכה אף  בציבור הדתי לאומי, כאשר אורי אריאל מתייצב לימינו של ליאון מול בנט שתומך בברקת, במצב שכזה ליאון זקוק לתמיכה של כל הפלגים ביהדות  החרדית, ולשם כך הוא חותר .

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכל שטויות כשיש מועמד חרדי אסור לתמוך במועמד חילוני זה שותפות ישירה בכל החילולי שבת הישירים והעקיפים שיצאו מכך!!!

  hdh |
  הגב
 2. תתבישו לכם גועל נפש.. מבחיל אותי לחשוב שאנשים כמוכם מוגדרים כחרדים…ועוד בציבור שלי!
  תעשו חשבון נפש ותרדו על 4 לבקש ממנו מחילה כדי שאלוקים לא יראה לכם ולבני משפחתכם את הצורה….
  ככה לבזות את מרן ראש הישיבה הצדיק????????לא פלא שמצב הדור והגזרות הנוראות והמחלות באות על עמ"י רק אבל אך ורק בגלל אנשים מגעילים וחסרי צורה כמוכם!!!!!!!!
  תורידו את הכיפה!!מבטיח שאם הרב שטינמן ישמע איך שהאנשים שסוסבים אותו מדברים על מרן ראש הישיבה היה מזדעזע עד עמקי נשמתו.. פשוט אתם עושים מה שאתם רוצים"באישורו"….

  שמחה |
  הגב
 3. תתביישו לכם גועל נפש!!אלוקים שבשמים ישלם לכם טוב טוב על ביזוי כבודו של מרן ראש הישיבה….
  מגעיל אותי לחשוב שאתם בני תורה… או בכלל מוגדרים כחרדים בושה לציבור שלנו שיש בנו כאלו אנשים….
  לא פלא שכל מצב הדור והגזרות כאלו איומות רק בגלל אנשים כמוכם!
  תעשו חשבון נפש… תפקחו את העיניים העיוורת שלכם!!!!!

  שמחה |
  הגב
 4. אסור לאתר חרדי לפרסם תגובות מרושעות כאלו של אנשים הפוערים פיהם נגד אחד מגדולי גאוני וקדושי הדור שכל גדולי ישראל מאד מאד הוקירוהו והעריכוהו, ואמנם אין כ"כ תועלת בתגובה כזאת כי אותם רשעים לא יושפעו אבל פטור בלא כלום אי אפשר, וזה לא סתירה שאני לא מתכנן להצביע למפלגה שלו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מי אתה בכלל??אתה הוא קורח… חכה ותראה מה יקרה לכל אלו שמבזים ולא מכבדים את כבוד התורה איך בכלל יש לך זכות לכתוב נגד מרן ראש הישיבה.??????????מזעזע ומגעיל לחשוב שאנשים כמוכם נקראים חרדים… אתם רק סתם אנשים עם כיפות ותו לא….ידיים שכתבו כאלו דברים ומוח שחושב כאלו מחשבות מגיע לו שיקצצו לו אותם…
   אתה יצור חולה ומסכן!!ומאוד מעניין שאנחנו לא מדברים נגד אף אחד.וכמובן לא נגד רבנים אולי אנחנו לא בדעתו של הרב שטיינמן אבל לבזות אותו?יש לנו זכות??הם צדיקים וענקיים ואתה חתיכת אפס.. תעשה חשבון נפש מהר לפני שתגיע לפני ריבונו של עולם ואז הוא יראה לך את הכיוון שלך!!

   אנונימית... |
   הגב
 5. שמואל אוירבך הוא לא מאן דאמר בכלל. "קורח" של הדור.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב