ליאון מקבל תמיכה מהדתיים לאומיים בירושלים: אריה קינג הודיע על תמיכתו

קינג: כפי שברית "בנט-לפיד" אחראית לפגיעה בעולם הישיבות ומכשירה משא ומתן על עקירת ישובים בימים אלו ממש, כך ברית "ברקת-לפיד" תכשיר בפועל את התוכניות האופרטיביות לחלוקת ירושלים.

בשעות האחרונות הודיע יו"ר רשימת שכונות התפר אריה קינג על תמיכה במשה ליאון לראשות העיר ירושלים :

קניג מסר בהודעה:
"אני שמח לבשר כי אני וחברי לרשימה החלטנו כי נתמוך לראשות העיר ירושלים במר משה ליאון.

משה ליאון מהווה עבורנו כבוגרי הציונות הדתית, לדוגמא לאיש עשייה שידע לשלב לכל אורך דרכו הציבורית בין עשייה לתורה.
במשך 5 שנים נוכחנו לדעת כי ניר ברקת שעלה לבמה הציבורית מטעמה של מפלגת השמאל "קדימה" מעולם לא נטש את משנתו של מייסד "קדימה" אריאל שרון והוא כראש עיר קידם מהלכים חד צדדיים של חלוקת ירושלים בפועל, ללא משא ומתן, במעשים , ממש כמו מנהיג מפלגתו- אריאל שרון.
ברקת היה ראש עיר לא טוב. לא טוב לרוב תושבי העיר ולא טוב לרוב אזורי העיר. ברקת פגע קשות בשכונות התפר, בעיר העתיקה, הזניח את רחובותיה ובעצם דואג לחלוקת העיר ומנציח את משנתו של שרון בתחומי בירת העם היהודי. אין זה פלא שברקת זוכה לתמיכה של כל מנהיגי השמאל מיאיר לפיד ועד ליוסי ביילין.

נוכחתי לדעת ולגלות כי משה ליאון, מאז ומתמיד בתפקידיו הציבוריים פעל רבות למען בנייתה וחיזוקה של ירושלים. לאון יסייע לנו ויחד איתו נפעל בצורה נחושה לחיזוק מעמדם של שכונות קו התפר. משה ליאון ואנוכי נפעל יחדיו לשמירת יהדותה של ירושלים. אני רואה במשה ליאון שותף לדרך ואנו כחברי מועצת נפעל יחד, כשותפים בכירים בקואליציה, למען אחדותה של העיר, למען שמירתה כעיר יהודית ועיר הבירה של המדינה היהודית.
שכונות התפר עומדות פעורות פה מול עמדתם של חלק מאנשי הציונות הדתית שמפנים עורף למועמד הדתי – לאומי (הראשון מאז שנות החמישים) שמתמודד על משרת ראש העיר, ושמים מבטחם על משענת הקנה הרצוץ "קדימה".

דעו: כפי שברית "בנט-לפיד" אחראית לפגיעה בעולם הישיבות ומכשירה משא ומתן על עקירת ישובים בימים אלו ממש, כך ברית "ברקת-לפיד" תכשיר בפועל את התוכניות האופרטיביות לחלוקת ירושלים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.