התפתחות ברגע האחרון: מו"מ קדחתני בין הפלג הירושלמי לליאון

בשעות האחרונות מתקיימים מגעים קדחתניים בין בני תורה למשה ליאון. בשעות האחרונות התקיימו מספר פגישות בעניין. וייתכן כי עוד הלילה ייחתם הסכם בין הצדדים

בשעות האחרונות מתקיימים מגעים קדחתניים בין בני תורה למשה ליאון. בשעות האחרונות התקיימו מספר פגישות בעניין. וייתכן כי עוד הלילה ייחתם הסכם בין הצדדים, כך מדווח קו הסקופים. מי שמתווך בין הצדדים, הוא ניר ברקת, מצד הפלג,  יש רצון טוב לסגור, מבחינת דגל זה יכול להיות נשק שובר שויון שעשוי להוריד את האוויר מהבלון החסידי.

 

פחות מיומיים לפני הבחירות בירושלים, המועמדים לראשות העיר שהצליחו להעפיל לסיבוב השני העניקו ראיונות בערוצי הרדיו החרדים.

המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון  העניק ראיון למימרן בקו"ח וגילה כי "היו לו שיחות עם הפלג הירושלמי", לדבריו, "אין שום התקדמות כרגע. תמיכת אגודת ישראל אינה תלויה בי, אלא בעתידה של העיר צפת, ועל זה אין השפעה".

ליאון הצהיר עוד כי – ״כרגע לאור התמיכה שיש לי מכל הסיעות יש לי תמיכה רחבה מאוד מהציבור שאינו חרדי״.

 

במקביל, המועמד עופר ברקוביץ  העניק קראיון לגלסנר ב'קול ברמה': ה"אמירה היום של דרעי, חמורה מאוד. אסור שאמירה כזו תאמר על ידי שר. ביקשתי מראש הממשלה שיטפל בעניין הזה. צריך לשמור על מערכת בחירות נקייה. אפשר להדגיש הבדלים, אבל אלימות ובריוניות, לא בבית סיפרנו. היועצים האסטרטגים במטה של ליאון, עסוקים בי כל הזמן. כנראה הלחץ מהתוצאות, עושה את שלו".

לדבריו, "לא קיבלתי מעולם כסף מהקרן החדשה. כל שקל שגייסתי היה מאנשים טובים שירושלים חשובה להם. אני לא מזוהה פוליטית עם אף אחד. אני פועל רק למען תושבי ירושלים".

על התמיכה ברחוב החרדי אומר ברקוביץ: "אני רואה הרבה מהציבור החסידי שהולך לתמוך בי מחר. יוסי דייטש שהציג קמפיין נקי ומכובד יהיה השותף הבכיר שלי. ב 24 שעות הקרובות, יהיו בשורות בנושא הסיעה של אלקין. וחשוב שיידעו שכרגע לא מנהל שום משא ומתן עם הפלג".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זעזוע ושאט נפש מחילול שבת בפלטרין של מלך עיר הקודש ירושלים כאשר פעיליו של משה ליאון הדביקו מודעות רחוב במהלך יום שבת קודש. חילול שבת קודש ברבים ר"ל

    זעזוע ושאט נפש מחילול שבת בפלטרין של מלך עיר הקודש ירושלים כאשר פעיליו של משה ליאון הדביקו מודעות רחוב במהלך יום שבת קודש. חילול שבת קודש ברבים ר"ל. זעזוע ושאט נפש מחילול שבת בפלטרין של מלך עיר הקודש ירושלים כאשר פעיליו של משה ליאון הדביקו מודעות רחוב במהלך יום שבת קודש. חילול שבת קודש ברבים ר"ל. זעזוע ושאט נפש מחילול שבת בפלטרין של מלך עיר הקודש ירושלים כאשר פעיליו של משה ליאון הדביקו מודעות רחוב במהלך יום שבת קודש. חילול שבת קודש ברבים ר"ל.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב