האם שר החינוך פירון רצה לפרק את החינוך החרדי? המשטרה חוקרת

 האחראי ביטחון במשרד החינוך הגיש בשעות האחרונות תלונה במשטרה על הפצתו של מסמך מזוייף בשם משרד החינוך עם עובדות שקריות אודות תוכניות של המשרד כביכול בנוגע לחינוך החרדי.

במשרד החינוך מבהירים כי המסמך נועד לפגוע בשת"פ עם מוסדות החינוך החרדיים ובהקמת המחוז החרדי שמתבצעת בימים אלה. במשרד מוסיפים כי ההקמה מונעת מתוך הרצון למנוע קיומם של אי סדרים ושחיתויות ומתוך דאגה לשלומם של הילדים החרדיים. למשרדי אגף מוכר שאינו רשמי במשרד החינוך הגיע היום (שלישי) מסמך שנשלח בתפוצת פקס לכל מפקחי האגף. המסמך שכותרתו ״נייר עבודה פנימי.

הקמת בתי ספר חרדיים ממלכתיים״ מתיימר להציג תכנית של משרד החינוך למלחמה במגזר החרדי, באורחות חייו ובמנהיגיו.   ממשרד החינוך נמסר בתגובה : מדובר במסמך מזוייף המציג עובדות שקריות שנועד לפגוע בפעילות משרד החינוך ובשיתוף הפעולה של המשרד עם מוסדות החינוך החרדיים. בעקבות הפצת המסמך המזוייף הורתה מנכ״לית משרד החינוך הגב׳ דלית שטאובר למפקחי אגף מוכש״ר שלא לעשות בו שימוש ולהבהיר לפונים אליהם את דבר היותו מסמך מזוייף. במקביל, הוגשה תלונה במשטרה בנושא על ידי אחראי הביטחון במשרד החינוך. במשרד החינוך מוסיפים כי הליך הקמתו של המחוז החרדי שנכנס בימים אלה לפעולה בעקבות אי הסדרים שנמצאו ברשת מעיין החינוך התורני מונע אך ורק מתוך הרצון לבער אי סדרים ושחיתויות ומתוך דאגה לטובת הילדים החרדיים תוך המשך שמירה מלאה על האוטונומיה הרוחנית והדתית החרדית.

image (3)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. להבנת התנהגות שי פרון ( זה שם משפחתו, אמו אסתר פרון סגן שלישי לראש עיריית בת ים . נולד למפחה חילונית בכפר ויתקין. רוצה שחשבו שהוא בן של הרב הצבאי הראשי השני מרדכי פירון?) . היה ראש האגודה "הכל חינוך" שפעלה בדיוק לכיוונים שהרקרן לישראל חדשה רצתה בהם . נתמכה ע"י הקרן לישראל חדשה . הי"ו אחריו היה יו"ר הקרן לישראל חדשה . קיבל 588,441 ש"ח לשנה . רבע מתקציב האגודה הזו ! מי שיונק סכומי עתק כאלה, כבר ממשיך להיות מכור לדרך הקרן החדשה לישראל. כמו עו"ד שעבדו לקרן וממשיכים גם כשהם בפרקליטות הצבאית והאזרחית. לכן הוא צכנית מורים ערבים לחינוך החילוני והדתי ( יגרום לנישואי מורות ותלמידות לערבים) ומומחייב מפגשים עם ערבים , וביטל את הגעות בתי הספר לחברון. קרא מאמר מלפני הבחירות על הסכנה שבו :
    הכתבה מתוןך בשבע גליון 516 http://www.inn.co.il/Besheva/Article.aspx/12489

    דעון ארליך |
    הגב