ליברמן במתקפה על איילה חסון: "חנפנית ויח"צנית"

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ממשיך לצאת כנגד העיתונאית איילה חסון, שהתבטאה כנגדו במהדורת "יומן" של הערוץ הראשון

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ממשיך לצאת כנגד  העיתונאית איילה חסון, שהתבטאה כנגדו במהדורת "יומן" של הערוץ הראשון ודיברה שהליכוד צריך לבצע "טיהור במרכזי הקליטה".

ליברמן העלה פוסט לחשבון הפייסבוק שלו, בו תקף את חסון וטען שהיא סובלת מ"סינדרום המשרתת". "אצל חסון לא משנה מי האדם – אלא מה מיקומו, או אם לדייק: כשאתה ראש הממשלה אתה נזר הבריאה ויריביך הם אסון מהלך הראוי למרמס. אם הגלגל יתהפך – גם הדעות יתהפכו".

 

בפוסט שפרסם ליברמן, הוא כתב כי "כשמדברים על איילה חסון כדאי לחזור להיסטוריה הלא כל-כך רחוקה ולבחון את פועלה, עמדותיה ודעותיה בעשור האחרון על-מנת להיווכח ב"יושרה" העיתונאית שלה".

 

ליברמן נתן דוגמאות ליחסה של חסון לחברי הכנסת "אני מציע לכל אחת ואחד מכם לגשת אל הארכיון או לבדוק בגוגל ולראות לאילו ביקורות חריפות וקטלניות זכה בנימין נתניהו מאיילה חסון בעת שהיה יריבו הקשה של ראש הממשלה אריאל שרון. שרון זכה כמובן למחמאות, שבחים וחנופה בלתי נגמרת".

 

"כשראש הממשלה היה אהוד אולמרט", אמר ליברמן, "היה תורו לזכות באותן מחמאות ותשבוחות – והביקורות נשארו לנתניהו, כשאליו מצטרפת גם ציפי לבני שאיימה על מעמדו של אולמרט. וראו זה פלא – נתניהו נבחר לראשות הממשלה ומיד הביקורת הקשה נעלמה כלא הייתה, ואת מקומה תפסו אותן מחמאות מוכרות משרון ואולמרט. ללא כל היסוס או גמגום הפכה חסון ממבקרת ליח"צנית. מי שיקרא את הדברים של חסון על נתניהו לפני ואחרי – יתקשה להאמין שניתן לעשות כאלו פליק-פלאקים ולהישאר שלם".

"ומתי התחילה חסון לבקר אותי אתם שואלים?… חסון החלה לתקוף אותי לאחר ש"ישראל ביתנו" נפרדה מן הליכוד. כי כרגיל אצל חסון, ברגע שאתה לא עם רה"מ – אתה חוטף… או כפי שניתן לקרוא לזה: "סינדרום המשרתת". התקפותיה עלי גברו והמשיכו ביתר שאת לאחר שחסון קיבלה את המינוי למנהלת חטיבת החדשות (אגב, מינוי שנעשה למרות שלחסון אין השכלה אקדמאית, בניגוד למקובל), כנראה כפרס על נאמנותה לאורך השנים. רק חבל שהפרס לזו ששירתה בנאמנות – הוא עונש לצופים שרוצים עיתונות ישרה ותמורה בעד האגרה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.