ליברמן הטיל פצצה: " דורש את תיק הביטחון" (וידאו)

שר החוץ אביגדור ליברמן התייצב בתכנית "פגוש את העיתונות" והטיל פצצה פוליטית, והכריז כי תיק הביטחון הוא תנאי לכניסתה של ישראל ביתנו לכל ממשלה.

"בממשלה הבאה אדרוש להיות שר הביטחון":  שר החוץ אביגדור ליברמן  התייצב בתכנית "פגוש את העיתונות" והטיל פצצה פוליטית, והכריז כי תיק הביטחון הוא תנאי לכניסתה של ישראל ביתנו לכל ממשלה.

צפו בליברמן – באדיבות רשת

בראיון לתכנית "פגוש את העיתונות" עם רינה מצליח ליברמן  מתח ביקורת על ההתנהלות הביטחונית של ישראל: "50 יום של מלחמה וחמאס נשאר בשלטון, ממשיך לייצר טילים. לא יכול להיות מצב כמו שהיה עכשיו בצפון, ששני חיילים נהרגו וישראל לא הגיבה. תראי איך הגיבו הירדנים על שריפת הטייס, כך צריכה להיות תגובה. זאת הגישה היחידה שהיא רלוונטית במזרח התיכון. לכן, אנחנו נדרוש את תיק הביטחון ואנחנו נקבל את תיק הביטחון".

יו"ר ישראל ביתנו בטוח בהישגי מפלגתו בבחירות למרות הנתונים המאכזבים בסקרי"אנחנו 40 יום לפני הבחירות. 40 יום לפני בחירות 2009 הסקרים נתנו לנו פחות מחצי ממה שקיבלנו בבחירות עצמן (15 מנדטים), אז נראה מה יהיה בעוד 40 יום. מאז הקמת המפלגה היינו עקביים ולא זיגזנו, הבוחר מכיר אותנו", הוא אמר.

על מי ימליץ לראשות הממשלה אמר ליברמן כי "אנחנו חלק אינטגרלי מהמחנה הלאומי ונעשה הכל כדי שישאר בשלטון. אמרתי שאני לא פוסל איש, ישבתי בממשלות אחדות גם עם נתניהו וגם עם הרצוג. הם הרי ישבו שניהם ביחד באותה ממשלה, ישבתי גם עם דרעי וגפני. האישיות זה לא המהות, אותנו מעניין מה יהיו קווי היסוד של הממשלה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כנראה זה בהשראת פורים שמתקרב…… לפי הסקרים הוא מגרד את אחוז החסימה מלמעלה…. חסרה עוד פרשה אחת בשביל למחוק את המפלגה הזו לגמרי! אם כבר היה צריך לבקש את ראשות הממשלה!!!!!!!
    מדוע מסתפק במועט???????????????

    אנונימי |
    הגב