ליברמן: "המשבר ייפתר – אין אופציה לממשלה חלופית"

המשבר הקואליציוני לקראת פתרון?אם להסתמך לפי הקולות שמשמיעים השרים התשובה חיובית. "אני יכול להעריך בזהירות שאם כולם ינהגו במנהיגות, המשבר הזה עומד על סף פתרון" אמר נפתלי בנט בישיבת סיעת הבית היהודי. דברים ברוח גומה אמר שר הביטחון אביגדור ליברמן ששלל את יוזמתו של הרצוג להקים ממשלה חלופית.

"אין שום אופציה לשום ממשלה אלטרנטיבית", הבהיר ליברמן. "ראיתי שמישהו משתשעשע פה בדיבורים אם אפשר להרכיב קואליציה אלטרנטיבית. אופציה כזו לא קיימת".

. "אנחנו צריכים להתנהל על פי השכל הישר", אמר ליברמן בישיבת הסיעה. "אפשר להידרדר לבחירות שלא נחוצות למדינת ישראל ואני קורא לכל חבריי בממשלה לזכור שאכן ראש הממשלה הוא ראשון בין שווים".

 

"אנחנו במאמץ גדול ובהבנה שכולנו אנשים הגיוניים", הוסיף השר. "צריך גם לשמור על כבודו של ראש הממשלה. אפשר למצוא פתרון – ואם אתה שואל אותי לא יהיה משבר, נצליח למצוא פתרון יצירתי שכולם יוכלו לחיות איתו".

ואילו יו"ר האופוזיציה הרצוג עדיין משתעשע בחלום להיות ראש ממשלה "בימים האחרונים אני שוקד על בניית גוש ציוני, מרכזי, רציונלי, גדול שיחליף את נתניהו בבחירות או בתוך הכנסת הנוכחית", אמר בישיבת הסיעה. "אני מציע לספקנים והציניקנים מבית ומחוץ להמתין ולראות. הבלתי צפוי בפוליטיקה הישראלית גדול מהצפוי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.