ליברמן חוזר לזירה הפוליטית: האם החרדים צריכים לחשוש? סיקור I צפו בוידאו: מהמשפט לכותל

לאחר הזיכוי המוחלט במשפטו, יתייצב אביגדור ליברמן על ממלכתו במשרד החוץ וישוב לנהל את המדינה. ליברמן מביא עמו למשרד רשימת חיסול חשבונות.  כבר בקרוב, יהיו החרדים ראשונים לספוג מליברמן.

לליברמן חשבון פתוח עם ליצמן. במהלך הבחירות בירושלים, ליצמן כבר לחץ את ידו והבטיח לו את התמיכה ברואה החשבון שנתפס השבוע במעבר המכס בנתב"ג. ליברמן לא ישתוק  לליצמן על כך שעולל במהלך הבחירות בעיריית ירושלים כאשר לא תמך במעומד שלו משה ליאון , ליברמן כבר התבטא על ליצמן שהוא בוגד. ליברמן הטריח את עצמו לשערי חסד וביקש את תמיכתו של ר' שמואל וזכה לכתף קרה.

 השאלה שנותרה פתוחה: האם ליברמן  לאחר שהודה בכותל לריבונו של עולם על הזיכוי – ילך לנקום בחרדים שדפקו לו את הבחירות בירושלים.

צפו מבית המשפט לכותל המערבי – וידאו באדיבות רשת

כנראה שליברמן יעשה הכל שש"ס תהיה בקואליציה 

ליברמן יכול שוב לעסוק בחוק הגיוס החרדים, בו עסק לא מעט בקדנציה הקודמת. במידה ובסופו של דבר ייקבעו סנקציות פליליות על בחורי הישיבות, ליברמן עשוי להיות מי שיטביע את חותמו על החוק .

ליברמן מעוניין בשיקום מעמדו הפוליטי, בשביל כך הוא חייב שקט תעשייתי. ליברמן אינו מעוניין  בזעזועים פוליטיים חזקים, ליברמן מעוניין בקואלצייה הקיימת והחרדיים יצטרכו לחסדיו של איווט.

 ליברמן עשוי לשלב בהמשך הדרך את ש"ס בקואליציה, בשל קרבתו לדרעי. הכל בהתאם לפי ההתפתחויות במערכת הפוליטית. ללפיד בנט ליצמן ולבני, יש סיבות רבות לחשוש מחזרתו של הדוב הרוסי לזירה הפוליטית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.